menu

Lerend Netwerk Onderzoek & Innovatie


over lerend netwerk

Lerend Netwerk Onderzoek & Innovatie

Universiteit Hasselt - Knowledge in action

LEDEN

Bent u onderzoeker aan de UHasselt of de PXL en wilt u lid worden van het lerend netwerk onderzoek & innovatie?
Stuur een mail naar an.kenens@uhasselt.be.
Als lid van het lerend netwerk schrijven wij u in voor de TTO- en Research nieuwsbrief, ontvangt u regelmatig interessante informatie rond onderzoekstopics en valorisatie en wordt u uitgenodigd op de 'lerend netwerk' sessies.


Leden

Contactgegevens

Paul Janssen

T: +32 (0)11 26 80 27
E: paul.janssen@uhasselt.be

 

Ann Peters


T: +32 (0)11 26 80 41
E: ann.peters@uhasselt.be

Ilse Haeldermans



T: +32 (0)11 26 80 50
E: ilse.haeldermans@uhasselt.be

Annelies Stockmans


T: +32 (0)11 26 80 70
E: annelies.stockmans@uhasselt.be

Leen Lambrechts


T: +32 (0)11 26 90 43
E: leen.lambrechts@uhasselt.be

Helen Cheng

T: +32 (0)11 26 80 50
E: helen.cheng@uhasselt.be

Nele Nivelle



T: +32 (0)11 26 80 42
E: nele.nivelle@uhasselt.be

Lieve Tulleneers

T: +32 (0)11 26 90 41
E: lieve.tulleneers@uhasselt.be

 

Geert Jan Bex

T: +32 (0)11 26 82 31
E: geertjan.bex@uhasselt.be

 

IOF-managers

Contactgegevens

Prof. dr. Mieke Haesen
Instituut voor Digitale Media
E: mieke.haesen@uhasselt.be
dr. Sarah Vercruysse
Centrum voor Statistiek
E: sarah.vercruysse@uhasselt.be
dr. An Voets
Biomedisch Onderzoeksinstituut
E: an.voets@uhasselt.be
Ilse Cretskens
Bedrijfseconomische wetenschappen
E: ilse.cretskens@uhasselt.be
dr. ir. Nele Weyens
Centrum voor Milieukunde
E: nele.weyens@uhasselt.be
Prof. dr. ir. Ansar Yasar
Instituut voor mobiliteit
E: ansar.yasar@uhasselt.be
dr. Lieve De Doncker
Instituut voor materiaalonderzoek
E: lieve.dedoncker@uhasselt.be