menu

Onderzoek


Dienst Onderzoekscoördinatie

Onderzoek

Universiteit Hasselt - Knowledge in action

TEAM & CONTACT


Ilse Haeldermans

- EU-beleid
- Projectfinanciering fundamenteel onderzoek 
   (onder meer FWO, BELSPO, FET)

T: 011 26 80 50
E: ilse.haeldermans@uhasselt.be

Annelies Stockmans

- project- en mandaatfinanciering strategisch basisonderzoek
  (onder meer Agentschap Innoveren & Ondernemen, FWO, EFRO & Interreg, Societal Challenges)

T: 011 26 80 70
E: annelies.stockmans@uhasselt.be

Leen Lambrechts

- Financiering voor onderzoeksnetwerken & mobiliteit,
  prijzen en stichtingen (onder meer FWO, Marie Curie, COST)

T: 011 26 90 43
E: leen.lambrechts@uhasselt.be

Helen Cheng

- Ondersteuning bij projectbudgetten
- Dossierbeheerder projectaanvragen

T: 011 26 80 50
E: helen.cheng@uhasselt.be

Nele Nivelle

- Doctoraatsbeleid
- Mandaatfinanciering (onder meer FWO, ERC)

T: 011 26 80 42
E: nele.nivelle@uhasselt.be

Stefanie Kerkhofs

- Doctoral School Medicine & Life Sciences
- Doctoral School Sciences & Technology

T: 011 26 92 16 en 011 26 82 22
E: stefanie.kerkhofs@uhasselt.be

Ilse Van Damme

- Doctoral School Behavioral Sciences & Humanities

T: 011 26 90 61
E: ilse.vandamme@uhasselt.be

Lieve Tulleneers

- BOF
- Onderzoeksraad

T: 011 26 90 41
E: lieve.tulleneers@uhasselt.be

Martien Braekers

- Contractregistratie BOF
- Ondersteuning Onderzoeksraad

T: 011 26 80 43
E: martien.braekers@uhasselt.be

SophieIndesteeghe

Sophie Indestege

- Contractregistratie doctoraatscontracten
- Secretariaat doctoral schools

T: 011 26 80 44
E: sophie.indestege@uhasselt.be

 

 

Sadia Vancauwenbergh

- Projectleider ECOOM-UHasselt (Classificatiebeheer)
- Aanlevering en beheer onderzoeksdata FRIS
- Universitaire Rankings
- Data-analyse & surveys

T: 011 26 91 09
E: sadia.vancauwenbergh@uhasselt.be


Hanne Poelmans

- Projectmedewerker ECOOM-UHasselt (Classificatiebeheer)
- Universitaire Rankings
- Data-analyse & surveys

T: 011 26 91 76
E: hanne.poelmans@uhasselt.be