menu

Onderwijs


Organisatie

Onderwijs

Universiteit Hasselt - Knowledge in action

TEAM EN CONTACT


Directie:

 

Prof. dr. Jean-Michel Rigo  |  vicerector onderwijs
T: +32 (0)11 26 80 04
E: jeanmichel.rigo@uhasselt.be

dr. Elly Quanten  |  directeur onderwijs
T: +32 (0)11 26 80 37
E: elly.quanten@uhasselt.be

   
   

Natalie Lefevere  | management assistant
T: +32 (0)11 26 90 67
E: natalie.lefevere@uhasselt.be

wordt tijdelijk vervangen door Astrid Oudebrouckx
T: +32 (0)11 26 90 67
E: astrid.oudebrouckx@uhasselt.be 

 

Stafmedewerkers:

 

dr. Lieve Quanten   
T: +32 (0)11 26 81 74  |  E: lieve.quanten@uhasselt.be

- secretariaat onderwijsraad
- beheer van data-analyse
- academische kalenders
- diplomering gezamenlijke doctorate
- toepassing taalregeling
- kaderverdeelmodel m.b.t. onderwijs
- jaarverslag onderwijs
- beheer samenstellingen examencommissies en OMT's
- centrale ombuds

Sofie Vertommen
T: +32 (0)11 26 81 79  |  E: sofie.vertommen@uhasselt.be

- coördinatie databank onderwijsorganisatie
- secretariaat overlegplatform onderwijsorganisatie
- beheer opleidingsaanbod
- vorm van diploma's
- toelatingsdossiers buitenlandse studenten
- website onderwijs
- plaatsvervangende centrale ombuds

Lien Mampaey    
T: +32 (0)11 26 90 13  |  E: lien.mampaey@uhasselt.be

- onderwijs-, examen-, rechtspositieregeling
- opvolgen en implementeren van externe regelgeving onderwijs
- stagecontracten
- samenwerkingsakkoorden


Cynthia De Bruycker
   
T: +32 (0)11 26 91 70  |  E: cynthia.debruycker@uhasselt.be

- innovatieve onderwijsprojecten
- EVC-coördinator UHasselt

Dienst onderwijsontwikkeling, diversiteit en innovatie

Monique Maelstaf  |  coördinator
T: +32 (0)11 26 81 63
E: monique.maelstaf@uhasselt.be


 

Dienst kwaliteitszorg

Caroline Groven
T: +32 (0)11 26 90 59
E: caroline.groven@uhasselt.be

- instellingsreview
- externe kwaliteitszorg
- VISIO-O: rapport visiecommissie, strategieplan, strategiedag, statusrapport en dialoogdag

Sofie Swinnen
T: +32 (0)11 26 91 95
E: sofie.swinnen@uhasselt.be

- coördinatie van onderwijsevaluaties: opleidingsbeoordeling, opleiding, evaluatievergaderingen
- coördinatie doceergedrag
- VISIO-O: opleidingsportfolio

Cynthia De Bruycker
T: +32 (0)11 26 91 70
E: cynthia.debruycker@uhasselt.be

- coördinatie curriculumwijzigingen
- VISIO-O: rapport onderwijskwaliteit en validatiecriteria




Dienst studieadvies- en begeleiding

Melanie Hoeyberghs  |  coördinator
T: +32 (0)11 26 87 03
E: melanie.hoeyberghs@uhasselt.be

Overzicht studiebegeleiders




Dienst studieloopbaanbegeleiding

Heleen Vliex  |  coördinator
T: +32 (0)11 26 86 91
E: heleen.vliex@uhasselt.be

Overzicht studieloopbaanbegeleiders




Dienst studentenadministratie

Saskia Bas  |  coördinator
T: +32 (0)11 26 81 00
E: studentenadministratie@uhasselt.be




Dienst studentenvoorzieningen

Barbara Swennen  |  coördinator
T: +32 (0)11 26 90 12
E: studentenvoorzieningen@uhasselt.be




Open Universiteit

Veerle Smeers  |  coördinator
T: +32 (0)11 26 81 65
E: veerle.smeers@uhasselt.be