Logo UHasselt

menu

UHasselt SEE


Universiteit Hasselt School of Expert Education

UHasselt SEE

Logo UHasselt Universiteit Hasselt - Knowledge in action

MEDEWERKERS UHASSELT SEE



Academisch verantwoordelijken UHasselt SEE

     

dr. Katelijn Quartier

E: katelijn.quartier@uhasselt.be

 

Advanced Retail Design

prof. dr. Sigrid Vandemaele

E: sigrid.vandemaele@uhasselt.be

Bedrijfskunde

 

prof. dr. Tom Kuppens

E: tom.kuppens@uhasselt.be

Biogebaseerde en circulaire economie

dr. arch. Bart Janssens

E: bart.janssens@uhasselt.be

Building Beyond Borders

dr. Johan Vijgen

ECG opleiding voor huisartsen

Matty Paquay

E: matty.paquay@uhasselt.be

 

Growth Academy

prof. dr. Joke Opdenacker

E: joke.opdenacker@uhasselt.be

Hoe motiveer en versterk ik mijn team?

dr. Johan Poisquet

HRM Anders

 

prof. dr. Roos Peeters

roos.peeters@uhasselt.be

 

Innovation and Entrepreneurship in (Business) Engineering

Innoverend Ondernemen voor (handels)ingenieurs

dr. Mario Gielen

E: mario.gielen@uhasselt.be

Innovatief lesgeven & trainen

prof. dr. Dirk Franco

E: dirk.franco@uhasselt.be

Milieucoördinator niveau A

prof. dr. Nadine Lybaert

E: nadine.lybaert@uhasselt.be

Notarieel Boekhouden

 

prof. dr. Piet Pauwels

E: piet.pauwels@uhasselt.be

  

OpenBordersMBA

OndernemersUniversiteit

prof. dr. Dominique Vandijck

E: dominique.vandijck@uhasselt.be

 

Patient Safety

Marina Vaes

E: marina.vaes@uhasselt.be

Relatie- en Communicatiewetenschappen

dr. Monique Van Erum

E: monique.vanerum@uhasselt.be

REVAL Academy

prof. dr. Patrizia Zanoni

E: patrizia.zanoni@uhasselt.be

 

SOFIA

prof. dr. Wouter Schroeyers

E: wouter.schroeyers@uhasselt.be

Stralingsdeskundige

prof. dr. Tom Brijs

E: tom.brijs@uhasselt.be

Verkeersveiligheidsauditor


Opleidingsmanagers UHasselt SEE

     

Marleen Cupers

T 011 26 86 66
E marleen.cupers@uhasselt.be

Jothi Blontrock

T 011 26 86 33
E jothi.blontrock@uhasselt.be

Karine Evers

T 011 29 21 33
E karine.evers@uhasselt.be

Marleen Missotten

T 011 26 85 02
E marleen.missotten@uhasselt.be

Viviane Mebis

T 011 26 82 04
E viviane.mebis@uhasselt.be

 

Elisa Veronesi

T 0473 60 18 04
E elisa.veronesi@uhasselt.be

 

Eline Hermans

T 011 26 87 67
E eline.hermans@uhasselt.be

Stefanie Commeene
T 011 26 21 89
stefanie.commeene@uhasselt.be

 

 

Medewerkers UHasselt SEE

Rafal Tekreeti | Marketing

T 011 26 86 42
E rafal.altekreeti@uhasselt.be

 

Annemie Debay | Boekhouding

T 011 26 87 29
E annemie.debay@uhasselt.be

Foto MORETTI Katia

Katia Moretti | Studentenadministratie

T 011 26 90 68
E katia.moretti@uhasselt.be