menu

UHasselt SEE


Universiteit Hasselt School of Expert Education

UHasselt SEE

Logo UHasselt Universiteit Hasselt - Knowledge in action

MEDEWERKERS UHASSELT SEE



Academisch verantwoordelijken UHasselt SEE

dr. Katelijn Quartier

E: katelijn.quartier@uhasselt.be

 

Advanced Retail Design

prof. dr. Sigrid Vandemaele

E: sigrid.vandemaele@uhasselt.be

Bedrijfskunde

prof. Marine Verjans

E: martine.verjans@uhasselt.be

Beter zakendoen met Frankrijk en Wallonië

prof. dr. Tom Kuppens

E: tom.kuppens@uhasselt.be

 

Cleantech Management

prof. dr. Roos Peeters

E: roos.peeters@uhasselt.be

Innoverend Ondernemen voor Ingenieurs

dr. Mario Gielen

E: mario.gielen@uhasselt.be

Lesgeven, trainen en opleiden

prof. dr. Dirk Franco

E: dirk.franco@uhasselt.be

Milieucoördinator niveau A

prof. dr. Charlotte Declerck

E: charlotte.declerck@uhasselt.be

Notarieel Boekhouden

prof. dr. Piet Pauwels

E: piet.pauwels@uhasselt.be

  

OpenBordersMBA

OndernemersUniversiteit

prof. dr. Dominique Vandijck

E: dominique.vandijck@uhasselt.be

 

Patient Safety

Marina Vaes

E: marina.vaes@uhasselt.be

Relatie- en Communicatiewetenschappen

dr. Monique Van Erum

E: monique.vanerum@uhasselt.be

REVAL Academy

prof. dr. Patrizia Zanoni

E: patrizia.zanoni@uhasselt.be

 

SOFIA

prof. dr. Wouter Schroeyers

E: wouter.schroeyers@uhasselt.be

Stralingsdeskundige

prof. dr. Tom Brijs

E: tom.brijs@uhasselt.be

Verkeersveiligheidsauditor


Opleidingsmanagers UHasselt SEE

     

Marleen Cupers

T 011 26 86 66
E marleen.cupers@uhasselt.be

Bedrijfskunde | CIGO | Cleantech Management | HRM Anders

Jothi Blontrock

T 011 26 86 33
E jothi.blontrock@uhasselt.be

Advanced Retail Design | Notarieel Boekhouden |
OndernemersUniversiteit | OpenBordersMBA | Patient Safety |
Relatie- en Communicatiewetenschappen | REVAL Academy

Karine Evers

T 011 29 21 33
E karine.evers@uhasselt.be

Innoverend ondernemen voor ingenieurs

Marleen Missotten

T 011 26 85 02
E marleen.missotten@uhasselt.be

Leerstoel Medische Ethiek

Viviane Mebis

T 011 26 82 04
E viviane.mebis@uhasselt.be

Milieucoördinator niveau A

 

Elisa Veronesi

T 0473 60 18 04
E elisa.veronesi@uhasselt.be

SOFIA

 

Eline Hermans

T 011 26 87 67
E eline.hermans@uhasselt.be

Studiedagen faculteit Rechten

 

dr. Caroline Ariën
E caroline.arien@uhasselt.be

Verkeersveiligheidsauditor