Logo UHasselt

menu

UHasselt SEE


Universiteit Hasselt School of Expert Education

UHasselt SEE

Logo UHasselt Universiteit Hasselt - Knowledge in action

MEDEWERKERS UHASSELT SEE



Academisch verantwoordelijken UHasselt SEE

prof. dr. Sigrid Vandemaele

E: sigrid.vandemaele@uhasselt.be

Bedrijfskunde

 

prof. dr. Tom Kuppens

E: tom.kuppens@uhasselt.be

Biogebaseerde en circulaire economie

dr. arch. Bart Janssens

E: bart.janssens@uhasselt.be

Building Beyond Borders

dr. Johan Vijgen

ECG opleiding voor huisartsen

Matty Paquay

E: matty.paquay@uhasselt.be

 

Growth Academy

 

prof. dr. Roos Peeters

roos.peeters@uhasselt.be

 

Innovation and Entrepreneurship in (Business) Engineering

Innoverend Ondernemen voor (handels)ingenieurs

dr. Mario Gielen

E: mario.gielen@uhasselt.be

Innovatief lesgeven & trainen

prof. dr. Nadine Lybaert

E: nadine.lybaert@uhasselt.be

Notarieel Boekhouden

 

prof. dr. Piet Pauwels

E: piet.pauwels@uhasselt.be

  

OpenBordersMBA

 

Mevr. Katlijn Voordeckers OpmerKelijk

OpmerKelijke Branding en Marketing Academy

 

prof. dr. Pieter Vandekerkhof

E: pieter.vandekerkhof@uhasselt.be

OndernemersUniversiteit

Marina Vaes

E: marina.vaes@uhasselt.be

Relatie- en Communicatiewetenschappen

 

prof. dr. Peter Feys

E: peter.feys@uhasselt.be

REVAL Academy

prof. dr. Wouter Schroeyers

E: wouter.schroeyers@uhasselt.be

Stralingsdeskundige


Opleidingsmanagers UHasselt SEE

     

Marleen Cupers

T 011 26 86 66
E marleen.cupers@uhasselt.be

Jothi Blontrock

T: 011 26 86 33 
E jothi.blontrock@uhasselt.be

  • Advanced Retail Design
  • Growth Academy
  • OndernemersUniversiteit
  • OpenBordersMBA
  • Patient Safety
  • Relatie- en Communicatiewetenschappen
  • REVAL Academy
  • Stralingsdeskundige

Karine Evers

T 011 29 21 33
E karine.evers@uhasselt.be

Marleen Missotten

T 011 26 85 02
E marleen.missotten@uhasselt.be

Viviane Mebis

T 011 26 82 04
E viviane.mebis@uhasselt.be

 

Anja Drybooms

T 011 26 87 67
E anja.drybooms@uhasselt.be

Stefanie Commeene
T 011 26 21 89
stefanie.commeene@uhasselt.be

 

 

Medewerkers UHasselt SEE

Rafal Tekreeti | Marketing

T 011 26 86 42
E rafal.altekreeti@uhasselt.be

 

Annemie Debay | Boekhouding

T 011 26 87 29
E annemie.debay@uhasselt.be

Foto MORETTI Katia

Katia Moretti | Studentenadministratie

T 011 26 90 68
E katia.moretti@uhasselt.be