Logo UHasselt

menu

Olyfran-34


Historiek

Eindresultaten editie XXIX

Logo UHasselt Universiteit Hasselt - Knowledge in action

EINDRESULTATEN EDITIE XXIX

Via onderstaande tabs kan je de rangschikking terugvinden van Olyfran XXIX.


MAX-ASO
1 Tanghe Quirijn Sint-Laurensinstituut-ASO Zelzate
2 Brasseur Loïc Sint-Janscollege Hoegaarden
3 Gardan Carlotta GO! Atheneum 2 Oostende Oostende
4 Bortier Camille Onze-Lieve-Vrouw van Lourdescollege Edegem
5 De Braekeleer Loanne Sint-Ursula-Instituut 3 Onze-Lieve-Vrouw-Waver
Dekoster Kenny Onze-Lieve-Vrouwecollege Oostende
7 Riemann Sebastian GO! Atheneum Mariakerke Mariakerke
8 Van Maele Helena Sint-Jozefsinstituut Ternat
9 Van Leynseele Sarah Sint-Jan Berchmanscollege Avelgem
10 Crolla Claire WICO-126235 Neerpelt
11 Bekaert Emma Sint-Pietersinstituut bovenbouw Gent
12 d'Haen Myrthe Virga Jessecollege Hasselt
13 Daelman Jonas Sint-Jozef-2 Sint-Niklaas
14 Baeckelandt Jan Onze-Lieve-Vrouwcollege I Zottegem
15 Deckers Kobe Humaniora Kindsheid Jesu Hasselt
16 Van den Eynde Jef Sint-Gummaruscollege Lier
17 Windels Mei-Lan GO! Atheneum Mariakerke Mariakerke
18 De Coninck Eline Sint-Jozefscollege Aalst
19 Vandeperre Miriel KOGEKA 6 Geel

 

Prix du Mérite (MAX-ASO)
1 Gardan Carlotta GO! Atheneum 2 Oostende Oostende

MAX-HAN

1 Michiels Laura Sint-Lievenscollege Antwerpen
2 Michiels Vincent Immaculata-Instituut Oostmalle
3 Degroote Maryse Heilige Harten Secundair Ninove
4 Deckers Kenneth Francesco-Paviljoen Herentals
5 Chellaoui Mimoun Sint-Lievenscollege Antwerpen
6 Pauwels Cayleigh Onze-Lieve-Vrouwe-Instituut Poperinge
7 Boeckaerts Mathias Sint-Martinusscholen-TSO Asse
8 Decroix Britt Technisch Instituut Heilige Familie Ieper
9 Bendita Ray Heilige Harten Secundair Ninove
10 Waeles Chelsea Sint-Jorisschool Menen
11 De Craeye Shani GO! Atheneum Zaventem Zaventem

 

MAX-TKSO
1 Nistor Stefan Gemeentelijk Instituut voor Techn. Ond. Overijse
2 Gerets Samme Campus de helix² Maasmechelen
3 Vanden Berghe Robin Sint-Jozefsinstituut-College Torhout
4 Ishtiaq Hamza Technisch Instituut Heilige Familie Ieper
5 d'Urso Maria Provinciaal Instituut Sint-Godelieve Antwerpen
6 Van Lier Tibo WICO-126227 Lommel
7 Brodart Jordan Don Bosco Technisch Instituut Halle
8 Busano Chréonie Provinciaal Instituut Sint-Godelieve Antwerpen
9 Vandevorst Tomas Technisch Instituut Sint-Carolus Sint-Niklaas
10 Delsaute Kenneth Sint-Martinusscholen-TSO Asse

MAX-BSO
1 Schellens Tessa GO! Atheneum De Vesten Herentals

MAX-Franstalig

1 Vancutsem Marie-Anne Immaculata-Instituut De Panne
2 De Foy Jehan Sint-Jan Berchmanscollege Brussel
Lezsak Elisa Sint-Martinusscholen-TSO Asse
4 Barale-Thomas Amélie Immaculata-Instituut Oostmalle
Delloul Souhaib GO! Lyceum Martha Somers Laken (BRU.)
JUNIOR
1 Robaey Laura Emmaüsinstituut@2 Aalter
2 Sneyers Fien Sint-Pietersinstituut H.S.O. Turnhout
3 Schils France Immaculata-instituut De Panne
4 Delgado Camacho Camilo Sint-Jan Berchmanscollege Brussel
5 Brackenier Heloïse Sint-Jan Berchmanscollege Brussel
6 Nutter Alexia Sint-Jan Berchmanscollege Brussel
7 Van Dijck Maya Instituut Heilig Hart Maria Berlaar
8 Clement Mathijs Don Boscocollege Zwijnaarde
9 Verfaillie Anthony Klein Seminarie Roeselare
10 Derveaux Edward Sint-Barbaracollege Gent
11 Pauwels Janelle Onze-Lieve-Vrouw-Presentatie Bornem
12 De Marez Victor De Bron Tielt
13 Pratishtha Jany Sint-Lodewijkscollege Sint-Andries
14 De Schepper Aline Sint-Gummaruscollege Lier
15 Biesbrouck Tom Sint-Jozefsinstituut-College Torhout
16 De Schepper Manon Sint-Gummaruscollege Lier
17 Balliu Laurence Sint-Franciscusinstituut Brakel
18 Michiels Eline Instituut Heilig Hart Maria Berlaar
19 Van Puyvelde Julie Onze-Lieve-Vrouwcollege I Zottegem

 

Prix du Mérite (JUNIOR)
1 Pratishtha Jany Sint-Lodewijkscollege Sint-Andries

 

JUNIOR-Franstalig
1 Pittie Arthur Don Boscocollege Zwijnaarde
2 Allert Simon Sint-Franciscusinstituut Brakel
Broothaerts Laura Sint-Jan Berchmanscollege Brussel