Logo UHasselt

menu

Olyfran-33


Historiek

Vorige edities

Logo UHasselt Universiteit Hasselt - Knowledge in action

EINDRESULTATEN EDITIE XXVI

Via onderstaande tabs kan je de rangschikking terugvinden van Olyfran XXVI.


 

 

MAX-ASO
1 Garrido Emma Paridaensinsttuut SO 3000 Leuven
2 De Clercq Hadewijch Onze-Lieve-Vrouwcollege I 9620 Zottegem
3 Van Buylaere Erwin Sint-Catharinacollege 9500 Geraardsbergen
4 Avau Michiel Heilig-Hart&College 2 1500 Halle
5 De Meulder Amaury College van het Eucharistisch Hart 2910 Essen
6 Wille Sander Emmausinstituut@2 9880 Aalter
7 Ceulemans Joris College van het Eucharistisch Hart 2910 Essen
8 Van Emelen Lisa Sint-Jozef-Klein-Seminarie 9100 Sint-Niklaas
9 Hermans An-Marie Sint-Jozefcollege 2300 Turnhout
10 Servotte Thomas Sint-Jozef-Klein-Seminarie 9100 Sint-Niklaas
11 Ahmad Sherin Sint-Vincentiusinstituut 9200 Dendermonde
12 Bamps Eva KCST 2 3800 Sint-Truiden
13 Kwanten Sophie WICO-126235 3910 Neerpelt
14 Patel Shati Sint-Martinusscholen 039313 3540 Herk-de-Stad
15 Saesen Robbe Harlindis-Relindis Coll.H.Kr.St-Ursula A 3680 Maaseik
16 Brysbaert Jorina Sint-Janscollege 2 8970 Poperinge
17 Schraepen Marie Instituut Heilig Hart Maria 2590 Berlaar
18 Van Mol Heleen Sint-Lodewijkscollege 9160 Lokeren
19 Cornelus Hannah Sint-Jan Berchmanscollege 8580 Avelgem
20 De Smet Charris Sint-Gummaruscollege 2500 Lier
21 Vandersteen Kenneth Sint-Theresiacollege 1880 Kapelle-op-den-Bos
22 Dewulf Brecht Sint-Janscollege 2 8970 Poperinge
23 Mir Sattari Mona Sint-Martinuscollege 3090 Overijse

 

 

MAX-HAN
1 Claramunt Sergi Sint-Lambertus 5 2260 Westerlo
2 Langers Melissa Immaculata Instituut 2390 Oostmalle
3 Cani Valentina Provinciale Handelsschool 3500 Hasselt
4 D'hont Skyla Sint-Martinusscholen - TSO 1730 Asse
5 Callewaert Jolien Sint-Jorisschool 8930 Menen
6 Couck Brent Heilige Harten Secundair 9400 Ninove
7 Descamps Kimberly De Handelsschool 9300 Aalst
8 Domingo Candice Heilige Harten Secundair 9400 Ninove
9 Moens Dietrie V.T.I. 3500 Hasselt
10 Wembankoy Tereza Heilige Harten Secundair 9400 Ninove

 

 

Prix du mérite
Couck Brent Heilige Harten Secundair 9400 Ninove

 

 

MAX-TKSO
1 de Paep Jonathan Technisch Instituut Sint-Carolus 9100 Sint-Niklaas
2 Valcke Maarten K.A. 9100 Sint-Niklaas
3 Van den Eynde Amber WICO-126219 3920 Lommel
4 Chiappino Melanie Instituut Heilig Hart Maria 2590 Berlaar
Legrand Jovani BenedictusPoort campus Ledeberg 9050 Ledeberg
6 Mathijs Julie Vrij Landelijk Instituut 9700 Oudenaarde
7 Pilet Maurane Provinciaal Instituut Sint-Godelieve 2018 Antwerpen
8 De  Ligne Steve Don Bosco Technisch Instituut 1500 Halle
9 Safraoui Dina De Handelsschool 9300 Aalst
10 Dierckx Carolia Mater Dei Instituut 2930 Brasschaat
11 Panis Aurianna Don Bosco Technisch Instituut 1500 Halle
12 Ferho Rojine Vrij Katholiek Onderwijs Opwijk 1745 Opwijk

 

 

MAX-BSO
1 Deforche Stephen Instituut de Pelichy Ave Maria 8870 Izegem
2 Vandewalle Chloé Instituut de Pelichy Ave Maria 8870 Izegem
3 Van Schil Thierry Don Bosco Technisch Instituut 1500 Halle

 

 

MAX-Franstalig
1 de la Kethulle de Ryhove Cédric Don Bosco Technisch Instituut 1500 Halle
2 Van Slooten Aurélie Heilig-Hart&College 2 1500 Halle
3 Mertens de Wilmars Damien Sint-Jan Berchmanscollege 1000 Brussel
Kelema Sabina De Handelsschool 9300 Aalst
5 Bianchi Jennifer Sint-Martinusscholen - TSO 1730 Asse

 

 

JUNIOR
1 Roelens Liesbeth Sint-Jozef-Klein-Seminarie 9100 Sint-Niklaas
2 Decommer Kristen Sint-Jozef-Klein-Seminarie 9100 Sint-Niklaas
3 Vandenhove d'Ertsenrijck Charlotte Sint-Jozef-Klein-Seminarie 9100 Sint-Niklaas
4 Wynants Jonas Sint-Lambertus 5 2260 Westerlo
5 van der Beek Emmanuel Heilige Drievuldigheidscollege 3000 Leuven
6 Manderveld Giel Humaniora Kindsheid Jesu 3500 Hasselt
7 Wildiers Alice Sint-Gummaruscollege 2500 Lier
8 Van Huffel Kirsten Onze-Lieve-Vrouwcollege I 9620 Zottegem
9 Van den Eynde Jef Sint-Gummaruscollege 2500 Lier
10 Brabants Robin Sint-Jan Berchmanscollege 2390 Westmalle
11 Verhaeghe Emma Onze-Lieve-Vrouwcollege III 9620 Zottegem
12 Wouters Quinten Heilige Drievuldigheidscollege 3000 Leuven
13 Bourgois Sarah Paridaensinstituut SO 3000 Leuven
14 Bianchi Arianna Onze-Lieve-Vrouwlyceum 3600 Genk
15 Rabaut Victor De Bron 8700 Tielt
16 De Ryck Tim Sint-Labertus 5 2260 Westerlo
17 Claus Pieter-Jan Sint-Jozefscollege 9300 Aalst
18 Vandenhole Kimberley Sint-Jan Berchmanscollege 8580 Avelgem
19 Gobert Maximiliaan Sint-Jan Berchmanscollege 1000 Brussel

 

 

JUNIOR-Franstaligen
1 Moreau Sébastien Sint-Jozef-Klein-Seminarie 9100 Sint-Niklaas
2 Lamproye Sébastien Sint-Andreasinstituut 8000 Brugge
Noël Eglantine K.A. 8580 Avelgem
4 Bellemont Florence Sint-Jan Berchmanscollege 1000 Brussel
Desmeth Quentin Mater Dei-Instituut 1150 Sint-Pieters-Woluwe
Wellens Quentin Sint-Jan Berchmanscollege 1000 Brussel
Haverbeke Charles Sint-Jan Berchmanscollege 1000 Brussel
Kelchtermans Natacha Heilig-Hart&College 2 1500 Halle