Logo UHasselt

menu

Olyfran-33


Historiek

Eindresultaten editie XXXI

Logo UHasselt Universiteit Hasselt - Knowledge in action

EINDRESULTATEN EDITIE XXXI

Via onderstaande tabs kan je de rangschikking terugvinden van Olyfran XXXI.


 

MAX-ASO
1 Renneboog Judit Sint-Jozefcollege  Turnhout
2 De Kerpel Andreas Sint-Jozefscollege Aalst
3 Patuelli Hodde Ymay Sint-Victorinstituut Bovenbouw Alsemberg
4 Robaey Laura Emmaüsinstituut Aalter
5 Nahle Ayman Sint-Maarteninstituut  Aalst
6 Vandemoortele Bert Don Boscocollege Zwijnaarde
7 Coppieters Simon Don Boscocollege Zwijnaarde
8 Willaert Ellen Sint-Jozefsinstituut - ASO Brugge
9 Dujardin Diederik College Ieper
10 Van Reybroeck Van Gelder Gommaar Sint-Jan Berchmanscollege Brussel
10 Croese Tommy Sint-Jan Berchmanscollege Brussel
10 Reyns Elise Sint-Jan Berchmanscollege Brussel
13 Vallee Christophe Sint-Aloysiuscollege Ninove
13 Aernoudt Nele Leiepoort Deinze Sint-Hendrik, bovenbouw Deinze
13 Jaspers Willem Campus de Helix 1 Maasmechelen
16 Balthasar Ine Sint-Martinusscholen Herk-de-Stad
17 Demuynck Felix Sint-Jozef Sint-Niklaas
18 Geurts Quinten Campus de Helix 1 Maasmechelen
19 Temmerman Xander Sint-Jozefcollege Turnhout

 

MAX-HAN
1 De Beuckelaer Thomas Immaculata Instituut  Oostmalle
2 Oudaha Yasmine Sint-Jorisschool Menen
3 Imich Soufiane Sint-Jan-Berchmanscollege vzw Kasog Genk
4 Maes Melissa Heilige Familie Ieper
5 Goddeeris Renee Onze-Lieve-Vrouw-Hemelvaartinistituut 1 Waregem
6 Simons Amber Immaculata Instituut  Oostmalle
7 Baeyens Maike Sint-Martinusscholen - TSO Asse
8 El Aakchioui Habiba WICO Lommel
9 De Pril Silke Sint-Laurensinstituut - ASO Zelzate

 

Prix du Mérite (MAX-HAN)
1  Goddeeris Renee  Onze-Lieve-Vrouw-Hemelvaartinstituut 1  Waregem

 

MAX-TKSO
1 Huysegems Reine Technisch Instituut Sint-Carolus Sint-Niklaas
2 Janssens Esther Technisch Instituut Sint-Carolus Sint-Niklaas
3 Van Bavel Wout Immaculata Instituut Oostmalle
4 Degrande Stan V.T.I. 2  Roeselare
5 Pizzichillo Dario Don Bosco Genk
6 Lauwereins Fien Technisch Instituut Sint-Carolus Sint-Niklaas
7 De Kock Ernest Sint-Martinusscholen - TSO Asse
8 Guille Mélanie Sint-Martinusscholen - TSO Asse
9 Bonte Sacha Onze-Lieve-Vrouwe-instituut Poperinge
10 Champagne Jonathan WICO Lommel
11 Lannau Ellen GO! De Handelsschool Aalst
12 El Yachioui Laila Technisch Instituut Sint-Carolus Sint-Niklaas
MAX-Tweetalig/bilingues
1 Motemona Nora Heilige Harten Secundair Ninove
2 Khammal Nawal Sint-Martinusscholen TSO Asse
  Voet Mathieu VTI 2 Roeselare
4 Rhauni Adel Sint-Martinusscholen TSO Asse
5 Blanckaert Kenny VTI 2 Roeselare
  Rottey Alice College Ieper Ieper
  Vanbellingen Lauréanne T.I. Sint-Carolus Sint-Niklaas
  Van der Bruggen Louise Sint-Jan Berchmanscollege Brussel

 

JUNIOR-ASO
1 Robaey Amélie Emmaüsinstituut@2 Aalter
2 Parry Yana GO! Atheneum Gentbrugge
3 Verstraete Charlotte Klein Seminarie Roeselare
4 Dejans Emile Sint-Pauluscollege Wevelgem
5 Vandevelde Ine Sint-Theresiacollege Kapelle-Op-De-Bos
6 Taragola Elise Onze-Lieve-Vrouwcollege I Zottegem
7 Schnabel Hanim Sint-Theresiacollege Kapelle-Op-De-Bos
8 Danneels Ewout Barnum Roeselare
9 Clavareau Thomas Regina Pacisinstituut - ASO Hove
10 Beheydt Karen Barnum Roeselare
11 Van Hoegaerden Silke Regina Pacisinstituut - ASO Hove
12 Van Den Berghe Ana-Clara Sint-Jozef Sint-Niklaas
13 Demetter Kaat Sint-Franciscusinstituut Brakel
14 Vlaeminck Laure Sint-Franciscusinstituut Brakel
15 Desmet Eva Barnum Roeselare
16 De Maeseneire Florian Sint-Franciscusinstituut Brakel
17 Moens Julie Sint-Jozef Sint-Niklaas
18 Meys Michelle Sint-Lambertus 4 Westerlo
19 Moens Sofie viio 3 Tongeren
Prix du Mérite (JUNIOR)
1 Parry Yana GO! Atheneum Gentbrugge

 

JUNIOR-Tweetalig/bilingues
1 Salmon Maëlle Sint-Theresiacollege Kapelle-op-den-Bos
  Thonon Douglas Regina Pacisinstituut - ASO Hove
3 Beusquart Remmelt College Ieper
  Hottlet Arthur OLV-van-Lourdes College Edegem
  Niyomuco Light Carla Sint-Jozefscollege Aalst
  Prosman Victor Sint-Jan Berchmanscollege Brussel
  Van Dycke Lucas Sint-Franciscusinstituut  Brakel
  Verbist Audrey Regina Pacisinstituut - ASO Hove