Logo UHasselt

menu

Olyfran-32


Historiek

Eindresultaten editie XXXII

Logo UHasselt Universiteit Hasselt - Knowledge in action

EINDRESULTATEN EDITIE XXXII

Via onderstaande tabs kan je de rangschikking terugvinden van Olyfran XXXII.


 

MAX-ASO
1 Janzen Karel Emmaüsinstituut@2 Aalter
2 Deley Casper Heilig-Hartcollege Waregem
3 Putman Henri Sint-Barbaracollege Gent
4 De Ridder Arno Onze-Lieve-Vrouw van Lourdescollege Edegem
5 Goossens Lore Heilig Hart van Maria Berlaar 3 Berlaar
6 Algoet Emmy Sint-Aloysiuscollege Menen
7 Vallée Christophe Sint-Aloysiuscollege Ninove
8 Maebe Sabine Don Boscocollege Zwijnaarde
9 Buysse Marithé Petrus & Paulus campus centrum Onze-Lieve-Vrouwecollege Oostende
10 Schnabel Hanim Sint-Theresiacollege Kapelle-op-den-Bos
11 Maegh Maroussia Sint-Jan Berchmanscollege Westmalle
12 Coenders Floris Pius X-College Tessenderlo
13 Grondelaers Lena Humaniora Voorzienigheid Diest
14 Vandersteen Agniet WICO Lommel
15 Smets Daan Moretus 1 Ekeren
16 Bens Ophélie Sint-Lambertus 4 Westerlo
17 Vitharana Annelies GO! atheneum Voskenslaan Gent
18 Verschueren Kaat Berkenboom Humaniora Sint-Niklaas
19 Jandarnian Shahrad Klein Seminarie Roeselare
20 Verschuere Claudia Sint-Franciscusinstituut Brakel
21 Gorgon Zoë Sint-Pietersinstituut bovenbouw Gent
22 Roels Felix Klein Seminarie Roeselare
23 Gijbels Karolien Sint-Jozefinstituut Genk

 

MAX-HAN
1 Claerhout Stef Onze-Lieve-Vrouw-Hemelvaartinstituut 1 Waregem
2 De Pauw Elise Sint-Cordula Instituut Schoten
3 Baeckelandt Jaimy Heilige Familie Ieper
4 Zakrzewski Nicky Campus de helix1 Maasmechelen
5 Martins Carneiro Da Silva Alan Sint-Jorisschool Menen
6 De Backer Chloë Instituut Sint-Lutgardis Zomergem
7 Ostyn Emiel Prizma – Campus IdP Izegem
8 Kishitu Naomie GO! De Handelsschool Aalst

 

 

MAX-TKSO
1 Verbeeck Chloé Sint-Lambertus 4 Westerlo
2 Ferraris Davina Campus de helix 1 Maasmechelen
3 Camur Cahide Sint-Martinusscholen - TSO Asse
4 Dutrieux Florence Heilige Familie Ieper
5 Waegeman Luna Technisch Instituut Sint-Carolus Sint-Niklaas
6 Caers Alex Campus de helix 1 Maasmechelen
7 Druyts Jannes GO! atheneum De Vesten Herentals
8 Ferdaoussi Ben Messaoud Omaima Technisch Instituut Sint-Carolus Sint-Niklaas
9 Verheylezoon Eva Onze-Lieve-Vrouw-Presentatie Sint-Niklaas
10 Schneider-Depré Jelle GO! Atheneum Ninove
11 Vandoninck Dries Sint-Lambertus 4 Westerlo
12 Steeman Anton GO! De Handelsschool Aalst

 

Prix du Mérite (MAX-TKSO)
1 Vandoninck Dries  Sint-Lambertus 4  Westerlo
MAX-Tweetalig/bilingues
1 Al Bouchouari Noah GO! De Handelsschool Aalst
2 Cooreman Aymeric Gemeentelijk Instituut voor Technisch Onderwijs Overijse
  Moné Yehoue Marie  Heilige Harten Secundair Ninove
4 Cabrera Luna Roxanne GO! De Handelsschool Aalst
  Festa Angela Sint-Jan Berchmanscollege Avelgem
  Freson Nicolas GO! De Handelsschool Aalst
  Verschaeve Anthony Sint-Jozefscollege Wervik

 

JUNIOR-ASO
1 Tierrie Manon Sint-Aloysiuscollege Menen
2 De Ridder Olivia Onze-Lieve-Vrouw van Lourdescollege Edegem
3 Maebe Kaat Leiepoort Deinze Sint-Hendrik bovenbouw Deinze
4 Karambizi Lucas Sint-Lodewijkscollege Sint-Andries
5 Cottenier Josse Heilig Hartinstituut Lyceum Heverlee
6 Jadoul Cédric viio 3 Tongeren
7 Spaepen Martijn Sint-Jan Berchmanscollege Mol
8 Mertens Korintha Sint-Theresiacollege Kapelle-op-den-Bos
9 Schampheleer Irma Sint-Barbaracollege Gent
10 Vanleeuw Febe Sint-Martinusscholen Herk-de-Stad
11 De Mot Lukas Sint-Jozef Sint-Niklaas
12 Greven Fien Sint-Martinusscholen Herk-de-Stad
13 Van Royen An-Sofie Heilig Hart van Maria Berlaar 3 Berlaar
14 Memcaj Xhoana Sint-Jozef Sint-Niklaas
15 Adams Margaux viio 3 Tongeren
16 Schelstraete Sara Sint-Aloysiuscollege Menen
17 Debaeke Van Meerhaeghe Jorian  Don Boscocollege Zwijnaarde
18 Van Wulpen Amber Klein Seminarie Roeselare
19 Van de Walle Laura DVM-Humaniora Aalst
20  Desmedt Zeta GO! atheneum Mariakerke
21 Vande Wiele Charlotte Onze-Lieve-Vrouw-Hemelvaartinstituut Waregem
22 Cool Ella Heilig Hartinstituut Lyceum Heverlee
23 De Groof Bianca Campus de helix 1 Maasmechelen
Prix du Mérite (JUNIOR)
1 Memcaj Xhoana Sint-Jozef Sint-Niklaas

 

JUNIOR-Tweetalig/bilingues
1 Pasau Elise viio 3 Tongeren
  Vigneron Sarah Heilig Hartinstituut Lyceum Heverlee
2 Dessy Jonathan College Ieper Ieper
  Detry Chloé Sint-Jozefscollege Aalst
  Gervois Emeline Sint-Jozefsinstituut Ternat