Logo UHasselt

menu

Olyfran-33


Historiek

Eindresultaten editie XXXIII

Logo UHasselt Universiteit Hasselt - Knowledge in action

EINDRESULTATEN EDITIE XXXIII

Via onderstaande tabs kan je de rangschikking terugvinden van Olyfran XXXIII.


 

MAX-ASO

1 De Mot Lukas Sint-Jozef-2 Sint-Niklaas
2 De Troch Mathias Sint-Pietersinstituutbovenbouw Gent
3 Robaey Amélie Sint-Franciscus-Xaveriusinstituut Brugge
4 Rummens Helena Sint-Theresiacollege AEG Kapelle-op-den-Bos
5 Eycken Helena Sint-Ursula-Instituut 1 Onze-Lieve-Vrouw-Waver
  Mertens Korintha Sint-Theresiacollege AEG Kapelle-op-den-Bos
  Van de Moortele Victor Leiepoort Deinze campus Sint- Hendrik, bovenbouw Deinze
  Catteeuw Dobrin Sint-Jozefsinstituut Torhout
  Algoed Marthe Sint-Albertuscollege - Haasrode Heverlee
10 Laeremans Britt Sint-Lambertus 4 Westerlo
  Vandevelde Ine Sint-Theresiacollege AEG Kapelle-op-den-Bos
  Kindt Ghislaine Sint-Jozefsinstituut Torhout
13 Vissenberg Julie Sint-Jozefcollege Turnhout Turnhout
  De Maeseneire Florian Sint-Franciscusinstituut Brakel
  Arijs Inez Hartencollege Secundair Onderwijs Weggevoerdenstraat Ninove
16 Horrix Jesse campus de helix Maasmechelen
  Moens Hannah Óscar Romerocollege 5 Dendermonde
18 Thonissen Kobe Provinciale Secundaire School Diepenbeek
19 Vande Walle Femke Sint-Lodewijkscollege Sint-Andries
20 Leliaert Babette College Petrus & Paulus Oostende
  Sintobin Bart Heilig-Hartcollege Waregem
  Van de Vyver Luna Heilig-Hartcollege Waregem
23 Caers Amélie Heilig Hart van Maria Berlaar Berlaar

 

MAX-HAN

1 Aljorna Munoz Rafael Gemeentelijk Instituut voor Technisch Onderwijs Tervuren
  Speelman Alex Gemeentelijk Instituut voor Technisch Onderwijs Tervuren
3 Kiala Jessy Sint-Jorisschool Menen
  Wagemakers Andrea Sint-Cordula Instituut Schoten
5 De Coene Jolien Bovenbouw Sint-Michiel Leopoldsburg
6 Van Brussel Simon GO! atheneum Ninove Ninove
7 Pascoal Nobrega David Sint-Martinusscholen TSO-BSO Asse

 

 

MAX-TKSO

1 Neefs Wouter Sint-Carolus Secundair Onderwijs Sint-Niklaas
2 Castelain Nathan Heilige Familie Ieper Ieper
3 De Man Anaë Sint-Martinusscholen TSO-BSO Asse
4 Fernandez Ortiz Ivan Gemeentelijk Instituut voor Technisch Onderwijs Tervuren
5 De Block Wesley Sint-Carolus Secundair Onderwijs Sint-Niklaas
6 Vanduffel Julie Sint-Ludgardisschool Antwerpen
7 Ooms Helena Sint-Ludgardisschool Antwerpen
8 Bernaers Lauren Don Bosco Genk Genk
9 Bouchelta Hajar Don Bosco Genk Genk
10 Nevens Jari Gemeentelijk Instituut voor Technisch Onderwijs Tervuren

 

BIS-Toplaureaten

Martins Carneiro Da Silva Alan Sint-Jorisschool Menen
Maebe Sabine Don Boscocollege Zwijnaarde
Schnabel Hanim Sint-Theresiacollege AEG Kapelle-op-den-Bos
Verschueren Kaat Berkenboom Humaniora Sint-Niklaas
MAX-Tweetalig/bilingues

1 Wilmotte Charles Sint-Jan Berchmanscollege Brussel
  Nunez Cambron Raphaël Gemeentelijk Instituut voor Technisch Onderwijs Tervuren
2 Collie Luka College Ieper Ieper
Pinchot Cassandra Heilige Familie Ieper Ieper

 

JUNIOR-ASO

1 Vlaeminck Arne Sint-Franciscusinstituut Brakel
2 Straetmans Emily Instituut Heilige Familie Secundair Sint-Niklaas
3 Evens Yuxia Leiepoort Deinze campus Sint- Hendrik, bovenbouw Deinze
4 Ceyssens Tara Bovenbouw Sint-Michiel Leopoldsburg
  Hendricx Lucas  Sint-Jozefscollege Herentals
  Vansteeland Norah Sint-Franciscus-Xaveriusinstituut

Brugge

  Gutschoven Marthe Sint-Jozef-2 Sint-Niklaas
8 Vercammen Lena Sint-Lambertus 4 Westerlo
  Schittecatte Victor Bernardusscholen 2 Oudenaarde
  Robaey Ruben Emmaüsinstituut@2 Aalter
  Van Cauwelaert Evelyn Sint-Jozefsinstituut Ternat
  Muntean Andrei GO! atheneum Vilvoorde Vilvoorde
13 Van Schil Birte Sint-Gummaruscollege Lier
  Coelmont Dries Onze-Lieve-Vrouw-van-Lourdes-college Edegem
  Clarysse Aurélie Sint-Jan Berchmanscollege Avelgem
  Amanda Cécile GO! Atheneum Oostende Oostende
17 Puttemans Keani  Sint-Pauluscollege Wevelgem
  Renders Lana Sint-Jan Berchmanscollege Avelgem
  Vandecandelaere Iowana Sint-Aloysiuscollege Menen
  Malcorps Arthur Sint-Pauluscollege Wevelgem
  Desseyn Laure Sint-Pauluscollege Wevelgem


 

JUNIOR-Tweetalig/bilingues

1 Inthasot Sofie Sint-Aloysiuscollege   Menen
2 De Leener Alexia Sint-Jan Berchmanscollege  Brussel
  Hubert Marie viio 3  Tongeren
  Kostov Dimitri Sint-Jan Berchmanscollege  Brussel
  Rohr Baptiste Sint-Aloysiuscollege  Menen