Logo UHasselt

menu

Onderzoek


Dienst Onderzoekscoördinatie

Onderzoek

Logo UHasselt Universiteit Hasselt - Knowledge in action

TEAM & CONTACT


Vicerector en directeur

 


Jean-Michel Rigo

Vicerector Onderzoek

T: 011 26 80 04
E: jeanmichel.rigo@uhasselt.be

 


Lieve Tulleneers

Stafmedewerker Beleidscel Onderzoekscoördinatie

  • Intern onderzoeksbeleid
  • Bijzonder Onderzoeksfonds (BOF): beheer en oproepen
  • Secretaris Onderzoeksraad

T: 011 26 90 41
E: lieve.tulleneers@uhasselt.be

 

Sara Schaeken

Stafmedewerker Beleidscel Onderzoekscoördinatie

  • Bijzonder Onderzoeksfonds: mandaatfinanciering (Doctoraatsfonds) en onderzoekssamenwerking (o.a. iBOF, Civic PhDs)
  • Internationale samenwerking op vlak van doctoraten (o.a. Euregionale doctoraatsfondsen (i.s.m. UMaastricht, ULiège en UNamur) en BOF BILA)

T: 011 26 85 76
E: sara.schaeken@uhasselt.be 

   

Martien Braekers

Medewerker Beleidscel Onderzoekscoördinatie

  • Dossierbeheerder BOF
  • Ondersteuning Onderzoeksraad

T: 011 26 80 43
E: martien.braekers@uhasselt.be

 

 

 

Stephanie Ruysschaert

Stafmedewerker Beleidscel Onderzoekscoördinatie

  • Juriste Ethiek & Integriteit

T: 011 26 89 66
E: stephanie.ruysschaert@uhasselt.be  

 

 

Chris Bleus


Medewerker Beleidscel Onderzoekscoördinatie
      • Algemene administratieve en logistieke ondersteuning dienst Onderzoekscoördinatie

T: 011 26 90 42
E: chris.bleus@uhasselt.be

 

 

 

Lien Scheymans

Medewerker Beleidscel Onderzoekscoördinatie

  • Dossierbeheerder BOF
  • Ondersteuning Onderzoeksraad

T: 011 26 81 05
E: lien.scheymans@uhasselt.be 

Ilse Haeldermans

Verantwoordelijke cel Onderzoeksfinanciering

  • Beleidsopvolging EU en FWO
  • Projectfinanciering fundamenteel onderzoek
    (onder meer FWO, BELSPO, Horizon 2020: societal Challenges & FET)

T: 011 26 80 50
E: ilse.haeldermans@uhasselt.be

Annelies Stockmans

Stafmedewerker cel Onderzoeksfinanciering

  • Project- en mandaatfinanciering strategisch basisonderzoek
    (onder meer FWO, VLAIO, EFRO & Interreg)

T: 011 26 80 70
E: annelies.stockmans@uhasselt.be

 Raphaela Delahaye

Stafmedewerker cel Onderzoeksfinanciering

  • (Project)financiering onderzoeksinfrastructuur
    (onder meer FWO, Horizon2020, JRC)
  • Financiering voor fondsen, stichtingen en prijzen

T: 011 26 91 75
E: raphaela.delahaye@uhasselt.be  

 

Helen Cheng

Medewerker cel Onderzoeksfinanciering

  • Ondersteuning bij projectbudgetten
  • Dossierbeheerder projectaanvragen

T: 011 26 91 85
E: helen.cheng@uhasselt.be

 

Nele Nivelle

Verantwoordelijke cel Doctoraatsbeleid & Doctoral Schools

  • Doctoraatsbeleid
  • Doctoraatscontracten
  • HR met betrekking tot onderzoekers

T: 011 26 80 42
E: nele.nivelle@uhasselt.be

Stefanie Kerkhofs

Stafmedewerker cel Doctoraatsbeleid & Doctoral Schools

  • Doctoral School beleidsmedewerker
  • Coördinator Doctoral School Health & Life Sciences
  • Coördinator Doctoral School Sciences & Technology

T: 011 26 80 18
E: stefanie.kerkhofs@uhasselt.be

Ilse Van Damme

Stafmedewerker cel Doctoraatsbeleid & Doctoral Schools

  • Doctoral School beleidsmedewerker
  • Coördinator Doctoral School Behavioral Sciences & Humanities
  • Interne trainer

T: 011 26 90 61
E: ilse.vandamme@uhasselt.be

   

Lia Van Hoef

Stafmedewerker cel Doctoraatsbeleid & Doctoral Schools

  • Doctoral School beleidsmedewerker

T: 011 26 80 17
E: lia.vanhoef@uhasselt.be 

 

 

Sophie Indestege

Stafmedewerker cel Doctoraatsbeleid & Doctoral Schools

  • Doctoraatsbeleid
  • Doctoraatscontracten
  • Gezamenlijke doctoraten

T: 011 26 80 44
E: sophie.indestege@uhasselt.be

 

   

Hilde Vanderheyden

Medewerker cel Doctoraatsbeleid & Doctoral Schools

  • Contractregistratie doctoraatscontracten
  • Ondersteuning doctoral schools
  • Ondersteuning My Doctoral File

T: 011 26 80 08
E: hilde.vanderheyden@uhasselt.be 

 

Daphné Vermin

Coördinator cel Contractregistratie & -beheer
  • Centraal aanspreekpunt i.v.m werking CDB en flow rond contractbeheer
  • Contractregistratie onderstaande contracttypes:
    • Duur- en raamovereenkomsten
    • Samenwerkingsovereenkomsten onder thema beleid
    • Projecten: Interreg-EFRO / VLAIO (Baekeland/IM – O&O) / ERANET-ITEA-ESF / Francqui / FWO (EOS-Infrastructuur)
    • Licentie-overeenkomsten / Spin-offs

T: 011 26 80 47
E: daphne.vermin@uhasselt.be

Katya Derwael

Medewerker cel Contractregistratie & -beheer

  • Contractregistratie onderstaande contracttypes:
    • NDA / MOU / LOI (niet in kader van projectaanvragen)
    • Overheidsopdrachten
    • Extern gefinancierde doctoraten

T: 011 26 85 75
E: katya.derwael@uhasselt.be 

 

Sadia Vancauwenbergh

Verantwoordelijke cel Informatiemanagement & Data-analyse (IDA)

  • Projectleider ECOOM-UHasselt (Classificatiebeheer)
  • Aanlevering en beheer onderzoeksdata FRIS
  • Data-analyse & surveys

T: 011 26 91 09
E: sadia.vancauwenbergh@uhasselt.be

Hanne Poelmans

Stafmedewerker cel Informatiemanagement & Data-analyse (IDA)

  • Projectmedewerker ECOOM-UHasselt (Classificatiebeheer)
  • Universitaire Rankings
  • Data-analyse & surveys

T: 011 26 91 76
E: hanne.poelmans@uhasselt.be

 

Simon D'haenens

Stafmedewerker cel Informatiemanagement & Data-analyse (IDA)

  • Medewerker Research Data Management (RDM)
  • Projectmedewerker ECOOM-UHasselt (Classificatiebeheer)
  • Beheer FIN-codes en FRIS

T: 011 26 81 61
E: simon.dhaenens@uhasselt.be 

   

Evy Neyens

Onderzoeker cel Informatiemanagement & Data-analyse (IDA)

  • Projectmedewerker ECOOM-UHasselt (Classificatiebeheer)

T: 011 26 91 88
E: evy.neyens@uhasselt.be

 

Geert Jan Bex

  • Onderzoeksmedewerker Vlaams Supercomputer Centrum (VSC)

T: 011 26 82 31
E: geertjan.bex@uhasselt.be

 

Rafal Al-Tekreeti

Medewerker Vlaams Supercomputer Centrum (VSC)

  • Marketing & communicatie expert

T: 011 26 86 42
E: rafal.altekreeti@uhasselt.be 

 

   

Leen Lambrechts

Verantwoordelijke cel Internationalisering & Ontwikkelingssamenwerking

  • Financiering voor onderzoeksmobiliteit
  • Financiering voor (onderzoek) netwerken

T: 011 26 90 43
E: leen.lambrechts@uhasselt.be 

   

Sara Schaeken

Stafmedewerker cel Internationalisering & Ontwikkelingssamenwerking

  • Ontwikkelingssamenwerking Noord Actie Programma's (Global Minds, ICP (PhD), ITP, Zuidbeurzen, ...)

T: 011 26 85 76
E: sara.schaeken@uhasselt.be 

   

Niels Lambrichts

Stafmedewerker cel Internationalisering & Ontwikkelingssamenwerking

  • Onthaalbeleid

T: 011 26 90 82
E: niels.lambrichts@uhasselt.be 

   

Liesbeth Oeyen

Stafmedewerker cel Internationalisering & Ontwikkelingssamenwerking

  • Projectfinanciering EACEA (Education, Audiovisual and Culture Executive Agency) (o.a. Erasmus+, Intra-Africa,...)
  • Financiering voor mobiliteiten buiten Europa
  • VLIR-UOS IUS projecten

T: 011 26 80 66
E: liesbeth.oeyen@uhasselt.be 

   

Stéphanie Frère

Stafmedewerker cel Internationalisering & Ontwikkelingssamenwerking

  • Ontwikkelingssamenwerking Zuid programma's (IUS, TEAM, ZI, JOINT van VLIR-UOS)

T: 011 26 80 15
E: stephanie.frere@uhasselt.be  

   

Laurien Stuvers

Stafmedewerker cel Internationalisering & Ontwikkelingssamenwerking

  • Ontwikkelingssamenwerking Noord Actie Programma (sensibiliseringsinitiatieven)
  • internationale marketing en mobiliteit binnen Europa

T: 011 26 90 09
E: laurien.stuvers@uhasselt.be  

   

Eva Conjaerts

Medewerker cel Internationalisering & Ontwikkelingssamenwerking

  • Ondersteuning VLIR-UOS projecten
  • Algemene administratieve en logistieke ondersteuning dienst int. & ontw. samenwerking

T: 011 26 90 93
E: eva.conjaerts@uhasselt.be 

 

Brigitta Bijloos

Medewerker cel Internationalisering & Ontwikkelingssamenwerking

  • Ondersteuning Global Minds
  • Algemene administratieve en logistieke ondersteuning dienst int. & ontw. samenwerking

T: 
E: brigitta.bijloos@uhasselt.be

 

   

Pieter Lernout

Hoofdbibliothecaris

  • E-bronnen
  • Acquisitie en ontsluiting
  • Communicatie
  • Informatievaardigheden
  • Website

T: 011 26 81 28
E: pieter.lernout@uhasselt.be  

 

Marc Goovaerts

Bibliothecaris

  • Institutionele repository
  • Internationale projecten
  • ICT

T: 011 26 81 24
E: marc.goovaerts@uhasselt.be  

   

Philip Speelmans

Medewerker bibliotheek

  • Catalografie architectuur
  • Informatiespecialist Architectuur en Kunst
  • Informatievaardigheden

T: 011 29 21 08
E: philip.speelmans@uhasselt.be 

   

Mercedes Casas

Medewerker bibliotheek

  • Catalografie Campusbibliotheek Diepenbeek

T: 011 26 81 20
E: mercedes.casas@uhasselt.be 

 

An Baeten

Medewerker bibliotheek

  • Algemene administratie
  • Facturatie

T: 011 26 81 27
E: an.baeten@uhasselt.be  

 
   

Joke Krznaric

Medewerker bibliotheek

  • Catalografie rechten

T: 011 26 81 21
E: joke.krznaric@uhasselt.be  

   

Luciane Hustinx

Medewerker bibliotheek

  • Infobalie Campusbibliotheek Diepenbeek
  • Tijdschriftenadministratie
  • UHasselt in de kranten

T: 011 26 81 23
E: luciane.hustinx@uhasselt.be 

   

Hilde Cleeren

Medewerker bibliotheek

  • Institutionele repository
  • Open access
  • Informatievaardigheden

T: 011 26 90 77
E: hilde.cleeren@uhasselt.be

   

Eline Schoeters

Medewerker bibliotheek

  • Institutionele repository
  • Open access
  • Informatievaardigheden
  • Auteursrecht

T: 011 26 8122
E: eline.schoeters@uhasselt.be 

 

Leen Braeken

Medewerker bibliotheek

  • Catalografie rechten en architectuur
  • Interbibliothecair leenverkeer
  • Inbindingen

T: 011 26 81 29
E: leen.braeken@uhasselt.be  

 

Anna Widyastuti

Medewerker bibliotheek

  • Research data management
  • Institutionele repository

T: 011 26 89 82
E: anna.widyastuti@uhasselt.be

 

Hanne Vlietinck

Medewerker bibliotheek

  • Research data management
  • Institutionele repository
  • Website

T: 011 26 80 48
E: hanne.vlietinck@uhasselt.be