menu

Rijsimulatoronderzoek


Onderzoeksteam

Logo UHasselt Universiteit Hasselt - Knowledge in action

ONDERZOEKSTEAM

De volgende onderzoekers maken deel uit van het rijsimulator onderzoeksteam.

 

Prof. dr. Tom Brijs
Hoofd onderzoeksteam rijsimulator & verkeersveiligheid

T: +32 (0)11 26 91 55
E: tom.brijs@uhasselt.be

   
 

dr. Kris Brijs
Doctor-assistent verkeersveiligheid

T: +32 (0)11 26 91 29
E: kris.brijs@uhasselt.be

   

dr. Caroline Ariën
Verkeersveiligheid

T: +32 (0)11 26 91 35
E: caroline.arien@uhasselt.be

   
 

dr. Veerle Ross
Verkeersveiligheid

T: +32 (0)11 26 91 08
E: veerle.ross@uhasselt.be

   
 

dr. Ariane Cuenen
Verkeersveiligheid

T: +32 (0)11 26 91 66
E: ariane.cuenen@uhasselt.be

   
 

Karin Van Vlierden
Onderzoeker

T: +32 (0)11 26 91 57
E: karin.vanvlierden@uhasselt.be

   
 

dr. Ali Pirdavani
Wegontwerp en Bouwkunde

T: +32 (0)11 26 21 83
E: ali.pirdavani@uhasselt.be

   
 

Hammad Awan
Doctoraatsstudent verkeersveiligheid

T: +32 (0) 11 26 91 57
E: hammad.awan@uhasselt.be 

   
 

Shiraz Ahmed
Doctoraatsstudent Verkeersveiligheid

T: +32 (0) 11 26 91 40
E: shiraz.ahmed@uhasselt.be

   
 

Nora Reinolsmann
Doctoraatsstudente Verkeersveiligheid

T: +32 (0) 11 26 91 49
E: nora.reinolsmann@uhasselt.be

   
 

Marc Geraerts
IT

T: +32 (0) 11 26 91 22
E: marc.geraerts@uhasselt.be 

   
 

Dirk Roox
IT

T: +32 (0) 11 26 91 36
E: dirk.roox@uhasselt.be