Logo UHasselt

menu

Bedrijf en regio


Over Tech Transfer

Bedrijf en regio

Logo UHasselt Universiteit Hasselt - Knowledge in action

TEAM & CONTACT


Life sciences & health
An Voets
E: an.voets@uhasselt.be
Digital & ICT
Mieke Haesen
E: mieke.haesen@uhasselt.be
  Cleantech, land- en tuinbouw
Nele Weyens
E: nele.weyens@uhasselt.be
  Mobiliteit & vrijetijdseconomie
Wim Ectors
E: wim.ectors@uhasselt.be
  Business & economie
Ilse Cretskens
E: ilse.cretskens@uhasselt.be
  Materialen & energie
Lieve De Doncker
E: lieve.dedoncker@uhasselt.be
  Bouwinnovatie
Rik Steensels
E: rik.steensels@uhasselt.be
  Architectuur & Kunst
Lieve Weytjens
E: lieve.weytjens@uhasselt.be
  Statistiek
Sarah Vercruysse
E: sarah.vercruysse@uhasselt.be
  Rechten
Vincent Buyens
E: vincent.buyens@uhasselt.be

 

 

 

Adres en route
Universiteit Hasselt  |  Tech Transfer Office
Campus Hasselt  |  Rectoraatsgebouw 3de verdieping
Martelarenlaan 42  |  3500 Hasselt
T: +32 (0)11 26 86 12  |  E: techtransfer@uhasselt.be

Route naar Campus Hasselt  >>

Team en contact
TTO is een multidisciplinair team van experts op het gebied van innovatie en valorisatie. Samen met een bedrijf en/of onderzoekers brengen we onderzoeksresultaten, technologieën en octrooien met succes naar de markt.


ir. Elke Piessens  |  Directeur TTO, Business
Bouw
T: +32 (0)11 26 81 66
E: elke.piessens@uhasselt.be


Heidi Cardous  |  Legal & Business 
ICT, cleantech, economie
T: +32(0)11 26 80 45
E: heidi.cardous@uhasselt.be

 

Lien Geunis  |  Legal & Business
Architectuur, mobiliteit
T: +32 (0)11 26 90 50
E: lien.geunis@uhasselt.be

 

Jorina Nickmans | Legal & Business
Life sciences & health, statistiek
T: +32 (0)11 26 86 78
E: jorina.nickmans@uhasselt.be

 

dr. Steven Van Hoof | Spin-offs & business
Industriële wetenschappen (met uitz. van bouw), materialen
T: +32(0)11 26 81 54
E: steven.vanhoof@uhasselt.be

 

dr. Vincent Buyens  |  Business
Rechten, NuTec, PXL
T: +32 (0)11 26 91 80
E: vincent.buyens@uhasselt.be

 

Anneke Kenens  |  Communicatie & regio
Marcom, netwerkevents, EU-projecten
T: +32 (0)11 26 80 78
E: an.kenens@uhasselt.be


Esther Stevens  |  Beheer IOF & octrooien/licenties
Beheer van IOF, portfolio IE, KMO-portefeuille
T: +32 (0)11 26 80 26
E: esther.stevens@uhasselt.be

 

Talita Milis  |  Algemene administratie
T: +32 (0)11 26 86 12
E: talita.milis@uhasselt.be