Logo UHasselt

menu

Bedrijf en regio


Over Tech Transfer

Bedrijf en regio

Logo UHasselt Universiteit Hasselt - Knowledge in action

TEAM & CONTACT


Life sciences & health
dr. An Voets
T: +32 (0)11 26 93 23
E: an.voets@uhasselt.be

dr. Sofie Ignoul
T: +32 (0)11 26 80 14
E: sofie.ignoul@uhasselt.be

Limburg Clinical Research Center
dr. Leen Willems
T: +32 (0)11 26 92 59
E: leen.willems@uhasselt.be

Digital & ICT
dr. Mieke Haesen
T: +32 (0)11 26 84 78
E: mieke.haesen@uhasselt.be

 

Cleantech, land- en tuinbouw
dr. Kathleen Smolders
T: +32 (0)11 26 85 42
E: kathleen.smolders@uhasselt.be

dr. Nele Witters
T: +32 (0)11 26 87 54
E: nele.witters@uhasselt.be 

 

Mobiliteit & vrijetijdseconomie
dr. ir. Wim Ectors
T: +32 (0)11 26 91 14
E: wim.ectors@uhasselt.be

 

Business & economie
Ilse Cretskens
T: +32 (0)11 26 86 38
E: ilse.cretskens@uhasselt.be

 

Materialen & energie
dr. Lieve De Doncker
T: +32 (0)11 26 88 13
E: lieve.dedoncker@uhasselt.be

dr. ing. Jorne Carolus
T: +32 (0)11 26 88 04
E: jorne.carolus@uhasselt.be

 

Bouwinnovatie
dr. ing. Rik Steensels
T: +32 (0)11 29 21 44
E: rik.steensels@uhasselt.be

 

Architectuur & Kunst
dr. Lieve Weytjens
T: +32 (0)11 26 89 65 
E: lieve.weytjens@uhasselt.be

 

Data Science
dr. Sarah Vercruysse
T: +32 (0)11 26 82 94
E: sarah.vercruysse@uhasselt.be

 

Rechten
Cindy Vesters
T: +32 (0)11 26 80 93
E: cindy.vesters@uhasselt.be

 

 

 

Adres en route
Universiteit Hasselt  |  Tech Transfer Office
Campus Hasselt  |  Rectoraatsgebouw 3de verdieping
Martelarenlaan 42  |  3500 Hasselt
T: +32 (0)11 26 86 12  |  E: techtransfer@uhasselt.be

Route naar Campus Hasselt  >>

Team en contact
TTO is een multidisciplinair team van experts op het gebied van innovatie en valorisatie. Samen met een bedrijf en/of onderzoekers brengen we onderzoeksresultaten, technologieën en octrooien met succes naar de markt.


ir. Elke Piessens  |  Directeur TTO
T: +32 (0)11 26 81 66
E: elke.piessens@uhasselt.be


Heidi Cardous  |  Legal & Business 
ICT, cleantech, economie
T: +32(0)11 26 80 45
E: heidi.cardous@uhasselt.be

 

Lien Geunis  |  Legal & Business
Architectuur, mobiliteit, bouw
T: +32 (0)11 26 90 50
E: lien.geunis@uhasselt.be

 

Jorina Nickmans | Legal & Business
Life sciences & health, Limburg Clinical Research Centre
T: +32 (0)11 26 86 78
E: jorina.nickmans@uhasselt.be


Cindy Vesters | Legal & Business

Industriële wetenschappen (met uitz. van bouw), statistiek, rechten
T: +32 (0)11 26 80 93
E: cindy.vesters@uhasselt.be


dr. Steven Van Hoof | Spin-offs & business
T: +32(0)11 26 81 54
E: steven.vanhoof@uhasselt.be

 

Anneke Kenens  |  Communicatie & regio
Marcom, netwerkevents, EU-projecten
T: +32 (0)11 26 80 78
E: an.kenens@uhasselt.be


Esther Stevens  |  Beheer IOF & octrooien/licenties
Beheer van IOF, portfolio IE, KMO-portefeuille
T: +32 (0)11 26 80 26
E: esther.stevens@uhasselt.be

Sofie Volont |  Juridisch medewerker
T: +32 (0)11 26 80 58
E: sofie.volont@uhasselt.be

Talita Milis  |  Algemene administratie
T: +32 (0)11 26 86 12
E: talita.milis@uhasselt.be