Logo UHasselt

menu

TTO - Bedrijf en regio


Over Tech Transfer

TTO - Bedrijf en regio

Logo UHasselt Universiteit Hasselt - Knowledge in action

TEAM EN CONTACT

Adres en route
Universiteit Hasselt  |  Tech Transfer Office
Campus Hasselt  |  Rectoraatsgebouw 2de verdieping
Martelarenlaan 42  |  3500 Hasselt
T: +32 (0)11 26 86 12  |  E: techtransfer@uhasselt.be

Route naar Campus Hasselt  >>

Team en contact
TTO is een multidisciplinair team van experts op het gebied van innovatie en valorisatie. Samen met een bedrijf en/of onderzoekers brengen we onderzoeksresultaten, technologieën en octrooien met succes naar de markt.




ir. Elke Piessens  |  Directeur TTO, Business
Bouw

T: +32 (0)11 26 81 66
E: elke.piessens@uhasselt.be





Heidi Cardous  |  Business
Life sciences & health, ICT

T: +32(0)11 26 80 45
E: heidi.cardous@uhasselt.be



 

dr. Steven Van Hoof | Spin-offs & business
Industriële wetenschappen (met uitz. van bouw), materialen

T: +32(0)11 26 81 54
E: steven.vanhoof@uhasselt.be

 

  


Lien Geunis  |  Business
Architectuur, mobiliteit

T: +32 (0)11 26 90 50
E: lien.geunis@uhasselt.be

 

   


dr. Vincent Buyens  |  Business
Cleantech en milieu, economie, statistiek, rechten

T: +32 (0)11 26 91 80
E: vincent.buyens@uhasselt.be

 





Anneke Kenens  |  Communicatie & community

Marcom, netwerkevents, EU-projecten

T: +32 (0)11 26 80 78
E: an.kenens@uhasselt.be





Esther Stevens  |  Beheer IOF & octrooien/licenties
Beheer van IOF, portfolio octrooien & licenties, KMO-portefeuille


T: +32 (0)11 26 80 26
E: esther.stevens@uhasselt.be

 

Talita Milis  |  Algemene administratie

T: +32 (0)11 26 86 12
E: talita.milis@uhasselt.be