Kom op 22 april naar Noorderhart RMS te Pelt en loop en/of wandel mee voor het goede doel (G-sport en MS onderzoek).
Wat is er allemaal te beleven?
Je kan ook enkel komen supporteren en genieten van een hapje en drankje, wat muziek, leuke kidsanimatie en zoveel meer.
U kan deelnemen aan verschillende loop- en/of wandelroutes. Hieronder volgt de praktische informatie alsook de mogelijkheid om in te schrijven.
Alle loop- en wandelroutes hebben hun vertrek en aankomst aan Noorderhart Revalidatie & MS
Boemerangstraat, 2
3900 Pelt
U kan kiezen voor de volgende loopwedstrijden:
De kidsrun start om 9u30
Alle runs starten gezamenlijk om 10u00
Wanneer u zich inschrijft, krijgt u ook de mogelijkheid om vrijblijvend een wedstrijd T-shirt aan te kopen. Hiermee geeft u de goede doelen een extra duwtje in de rug.
Voor de eerste, tweede en derde plaats van de verschillende loopwedstrijden voorzien we een leuke prijs. De prijsuitreiking vindt plaats omstreeks 12u30.
U kan kiezen voor de volgende wandelingen:
U kan starten met wandelen tussen 9u en 13u.
Na inschrijving ontvangt u van ons een bevestigingsmail en de verdere details omtrent betaling om uw inschrijving te finaliseren.
Uw inschrijving is pas definitief na betaling van het inschrijvingsgeld op het rekeningnummer:
BE64 7360 2854 5952
op naam van Noorderhart VZW G-sport
vermelding: naam en voornaam deelnemer + type wandeling of run
Indien u met een groep wenst deel te nemen, gelieve dan een mailtje te sturen naar info@revarun.be en de verdere instructies te volgen.
Het parcours zal hier binnenkort beschikbaar zijn.
De 6de editie van de REVArun wordt mede mogelijk gemaakt door volgende sponsors:
Silver Sponsors
Golden Sponsors
Platinum Sponsors
Wil u ook als sponsor optreden van de REVArun of heeft u als sponsor vragen over dit evenement, gelieve contact op te nemen met de organisatie via info@revarun.be
De opbrengst van dit evenement gaat volledig naar de G-sport en het UMSC.
Patiënten die hun revalidatie afgerond hebben, vinden het vaak moeilijk om op zichzelf te bewegen of sporten. Dan kan G-sport de oplossing zijn: samen in een groep sporten onder begeleiding van een kinesitherapeut. Dit gebeurt met de nodige dosis plezier en motivatie op moeilijke momenten. Bovendien zijn de toestellen aangepast en gekend door de deelnemers. Deze activiteiten worden wekelijks georganiseerd binnen Noorderhart revalidatie & MS. Meer informatie hierover vind u op de website van Noorderhart.
Het Universitair MS Centrum (UMSC) is een samenwerking tussen Noorderhart en de Universiteit Hasselt (BIOMED en REVAL). Binnen dit centrum wordt er onder andere onderzoek gevoerd naar de aandoening multiple sclerose om zo de best mogelijke zorg en behandeling voor personen met MS te kunnen aanbieden.
Meer informatie over dit onderzoek vindt u hier.
Heeft u vragen?
Stuur gerust een mailtje naar info@revarun.be