Team en contact

Business developers in uw domein!

Als Tech Transfer team maken wij u graag wegwijs in de wereld van onderzoek & innovatie.

De business developers staan voor u klaar binnen ieder onderzoeksdomein om u te begeleiden op uw pad naar innovatie.

Neem gerust contact op met het aanspreekpunt binnen uw domein!

Voor algemene vragen kan u terecht bij techtransfer@uhasselt.be.

LIFE SCIENCES & HEALTH

dr. An Voets
E: an.voets@uhasselt.be

dr. Sofie Ignoul
E: sofie.ignoul@uhasselt.be

LIMBURG CLINICAL RESEARCH CENTER

dr. Leen Willems
E: leen.willems@uhasselt.be

REVALIDATIEWETENSCHAPPEN

dr. Yvette Kerkum
E: yvette.kerkum@uhasselt.be

MATERIALEN & ENERGIE

dr. Lieve De Doncker
E: lieve.dedoncker@uhasselt.be

dr. ing. Jorne Carolus
E: jorne.carolus@uhasselt.be

DIGITAL & ICT

dr. Mieke Haesen
E: mieke.haesen@uhasselt.be

RECHTEN

Cindy Vesters
E: cindy.vesters@uhasselt.be

CLEANTECH

dr. Nele Witters
E: nele.witters@uhasselt.be

dr. Marijke Jozefczak
E: marijke.jozefczak@uhasselt.be

BOUWINNOVATIE

dr. ing. Rik Steensels
E: rik.steensels@uhasselt.be

ARCHITECTUUR & KUNST

dr. Lieve Weytjens
E: lieve.weytjens@uhasselt.be

DATA SCIENCE

dr. Sarah Vercruysse
E: sarah.vercruysse@uhasselt.be

dr. Emiliano Mancini
E: emiliano.mancini@uhasselt.be

ECONOMIE

dr. Lotte Verdonck
E: lotte.verdonck@uhasselt.be

MOBILITEIT

dr. ir. Wim Ectors
E: wim.ectors@uhasselt.be