Team en contact

Business developers in uw domein!

De business developers staan voor u klaar binnen ieder onderzoeksdomein om u te begeleiden op uw pad naar innovatie.

Neem gerust contact op met het aanspreekpunt binnen uw domein!

Voor algemene vragen kan u terecht bij techtransfer@uhasselt.be.

LIFE SCIENCES & HEALTH

dr. An Voets
E: an.voets@uhasselt.be

dr. Sofie Ignoul
E: sofie.ignoul@uhasselt.be

LIMBURG CLINICAL RESEARCH CENTER

dr. Leen Willems
E: leen.willems@uhasselt.be

REVALIDATIEWETENSCHAPPEN

dr. Yvette Kerkum
E: yvette.kerkum@uhasselt.be

MATERIALEN & ENERGIE

dr. Lieve De Doncker
E: lieve.dedoncker@uhasselt.be

DIGITAL & ICT

dr. Mieke Haesen
E: mieke.haesen@uhasselt.be

RECHTEN

Cindy Vesters
E: cindy.vesters@uhasselt.be

CLEANTECH

dr. Nele Witters
E: nele.witters@uhasselt.be

dr. Marijke Jozefczak
E: marijke.jozefczak@uhasselt.be

BOUWINNOVATIE

dr. ing. Rik Steensels
E: rik.steensels@uhasselt.be

ARCHITECTUUR & KUNST

dr. Lieve Weytjens
E: lieve.weytjens@uhasselt.be

DATA SCIENCE

dr. Sarah Vercruysse
E: sarah.vercruysse@uhasselt.be

dr. Emiliano Mancini
E: emiliano.mancini@uhasselt.be

ECONOMIE

dr. Lotte Verdonck
E: lotte.verdonck@uhasselt.be

MOBILITEIT

dr. ir. Wim Ectors
E: wim.ectors@uhasselt.be

Tech Transfer Office

Directeur TTO

ir. Elke Piessens
E: elke.piessens@uhasselt.be

Innovatie & spin-offs

dr. Steven Van Hoof
E: steven.vanhoof@uhasselt.be

Communicatie & regio

Coördinator community & projecten

Anneke Kenens
E: an.kenens@uhasselt.be

Legal & business 

Heidi Cardous 
Digital & ICT, cleantech
E: heidi.cardous@uhasselt.be

Lien Geunis
Architectuur & kunst, mobiliteit, bouwinnovatie
E: lien.geunis@uhasselt.be

Jorina Nickmans
Life sciences & health, Limburg Clinical Research Centre, rechten
E: jorina.nickmans@uhasselt.be

Cindy Vesters
Materialen & energie, revalidatiewetenschappen
E: cindy.vesters@uhasselt.be

Julie Grouwels
Economie, data science
E: julie.grouwels@uhasselt.be

Beheer IOF

Esther Stevens
E: esther.stevens@uhasselt.be

Juridisch medewerker

Sofie Volont
E: sofie.volont@uhasselt.be

Algemene administratie

Talita Milis 
E: talita.milis@uhasselt.be