dienst internationalisering

Cel Internationalisering & ontwikkelingssamenwerking

2019 DOC DIOS 34 Leen Lambrechts

Leen Lambrechts

Verantwoordelijke cel Internationalisering & Ontwikkelingssamenwerking

Financiering voor onderzoeksmobiliteit

Financiering voor (onderzoek) netwerken

T: 011 26 90 43
E: leen.lambrechts@uhasselt.be

2019 DOC 54 Sara Schaeken

Sara Schaeken

Stafmedewerker cel Internationalisering & Ontwikkelingssamenwerking

Global Minds

ICP/ITP

T: 011 26 85 76
E: sara.schaeken@uhasselt.be

2019 DOC DIOS 17 Niels Lambrichts

Niels Lambrichts

Stafmedewerker cel Internationalisering & Ontwikkelingssamenwerking

Onthaalbeleid

Studentenmobiliteit (VLUHR-beurzen)

T: 011 26 90 82
E: niels.lambrichts@uhasselt.be

2019 DOC DIOS 11 Liesbeth Oeyen

Liesbeth Oeyen

Stafmedewerker cel Internationalisering & Ontwikkelingssamenwerking

Projectfinanciering Erasmus+

Ontwikkelingssamenwerking VLIR-UOS (IUS projecten)

T: 011 26 80 66
E: liesbeth.oeyen@uhasselt.be

2022 DOC Thomas Peeters

Thomas Peeters

Stafmedewerker cel Internationalisering & Ontwikkelingssamenwerking

Ontwikkelingssamenwerking VLIR-UOS projecten (IUS, TEAM, ZI, JOINT van VLIR-UOS)

T: 011 26 80 15
E: thomas.peeters@uhasselt.be

2019 DOC DIOS 60 Laurien Stuvers

Laurien Stuvers

Stafmedewerker cel Internationalisering & Ontwikkelingssamenwerking

Studentenmobiliteit (Erasmus)

Exchange databank

internationale marketing

T: 011 26 90 09
E: laurien.stuvers@uhasselt.be

2021 DOC Eva Rodiers

Eva Rodiers

Medewerker cel Internationalisering & Ontwikkelingssamenwerking

T: 011 26 90 04
E: eva.rodiers@uhasselt.be

2022 DOC Brigitta Bijloos

Brigitta Bijloos

Medewerker cel Internationalisering & Ontwikkelingssamenwerking

Ondersteuning Global Minds

Exchange databank

Algemene administratieve en logistieke ondersteuning dienst int. & ontw. samenwerking

T: 011 26 90 72
E: brigitta.bijloos@uhasselt.be

2019 DOC DIOS 46 Eva Conjaerts

Eva Conjaerts

Medewerker cel Internationalisering & Ontwikkelingssamenwerking

Ondersteuning VLIR-UOS projecten

Ondersteuning VLURH-beurzen

Algemene administratieve en logistieke ondersteuning dienst int. & ontw. samenwerking

T: 011 26 90 93
E: eva.conjaerts@uhasselt.be

Coördinatoren internationalisering per opleiding

Coördinatoren internationalisering per opleiding

Faculteit Architectuur & kunst

Architectuur: dr. Els Hannes

Interieurarchitectuur: Prof. dr. Katelijn Quartier

Faculteit Bedrijfseconomische wetenschappen

Mrs. Els Welkenhuyzen

Faculteit Industriële ingenieurswetenschappen

Mrs. Karine Evers

Faculteit Rechten

Ms. Ingrid Vrancken
Prof. dr Charlotte Declerck

Faculteit Revalidatiewetenschappen en kinesitherapie

Ms. Emma Boelen
Prof. dr. Chris Burtin

Faculteit Wetenschappen

Mr. Peter Vandoren

School voor Mobiliteitswetenschappen

Mrs. Patricia Hellriegel 

Studentenadministratie - mobiliteit

Medewerkers studentenadministratie - mobiliteit

Studentenadministratie, internationale masters

Erika Vandersmissen

Studentenadministratie, exchange

Leen Jorissen