TEAM & CONTACT

research@uhasselt.be
+32(0) 11 26 81 05

Cel Intern Onderzoeksbeleid

Ken Haenen 26B

Ken Haenen

Vicerector Onderzoek

T: 011 26 88 75
E: ken.haenen@uhasselt.be

2022 DOC Sadia Vancauwenbergh

Sadia Vancauwenbergh

Directeur Onderzoek, Bibliotheek en Internationalisering
President euroCRIS 
2019 DOC 06 Chris Bleus

Chris Bleus

Secretariaatsmedewerker Directie Onderzoek, Bibliotheek en Internationalisering

- Algemeen secretariaat

T: 011 26 90 42

E: chris.bleus@uhasselt.be

2022 DOC Elke Bos (1)

Elke Bos

Stafmedewerker Cel Intern Onderzoeksbeleid

- Bijzonder Onderzoeksfonds (BOF): beheer en oproepen

T: 011 26 90 53
E: elke.bos@uhasselt.be

2022 DOC Lieve Tulleneers (1)

Lieve Tulleneers

Stafmedewerker Cel Intern Onderzoeksbeleid

- Bijzonder Onderzoeksfonds (BOF): beheer en oproepen
- Secretaris Onderzoeksraad

T: 011 26 90 41
E: lieve.tulleneers@uhasselt.be

NN

Medewerker Cel Intern Onderzoeksbeleid

- Dossierbeheerder BOF
- Ondersteuning Onderzoeksraad

T: 011 26 81 05
E:

2019 DOC 04 Martien Braekers

Martien Braekers

Medewerker Cel Intern Onderzoeksbeleid

- Dossierbeheerder BOF
- Ondersteuning Onderzoeksraad

T: 011 26 80 43
E: martien.braekers@uhasselt.be

2021 DOC Debbie Melissas

Debbie Melissas

Jurist OBI

- Juridische ondersteuning:

Aanvragen en gunningen i.k.v. gesubsidieerd onderzoek
Samenwerkingsovereenkomsten met academische partners i.k.v. gezamenlijke begeleiding of diplomering van doctoraten
Raamovereenkomsten voor onderzoek met academische partners
GDPR reglementering ikv onderzoek
Auteursrechten

T: 011 26 86 45

E: debbie.melissas@uhasselt.be

Cel Onderzoeksfinanciering

2019 DOC 08 Annelies Stockmans

Annelies Stockmans

Coördinator Cel Onderzoeksfinanciering

- Projectfinanciering:  EFRO, Interreg EMR, NWE & Noord-Zee Regio
- Onderzoeksbeleid

T: 011 26 80 70
E: annelies.stockmans@uhasselt.be

2021 DOC Ellen Van Cutsem

Ellen Van Cutsem

Stafmedewerker Cel Onderzoeksfinanciering

- Mandaatfinanciering: FWO, VLAIO & BELSPO
- Projectfinanciering: subsidies vanuit overheden, ESF, Interreg GVN & EFRO

T: 011 26 89 95
E: ellen.vancutsem@uhasselt.be

NN

Stafmedewerker Cel Onderzoeksfinanciering

- Projectfinanciering: FWO, VLAIO & BELSPO
- Fondsen/prijzen/stichtingen

T:
E: research@uhasselt.be

NN

Stafmedewerker Cel Onderzoeksfinanciering

- Horizon Europe: ERC + Clusters/missions + EIC Pathfinder
- Financiering vanuit andere DG’s (Digital Europe, EU4Health,...)

T: 
E:

2022 DOC Ilse Das

Ilse Das

Stafmedewerker Cel Onderzoeksfinanciering

- Onderzoeksinfrastructuur
- Technologieplatformen

T: 011 26 80 98
E: ilse.das@uhasselt.be

NN

Medewerker Cel Onderzoeksfinanciering

- Ondersteuning projectaanvragen
- Ondersteuning informeren & stimuleren onderzoekers

T:
E:

Cel Doctoreren en RRI

2019 DOC 55 Stefanie Kerkhofs

Stefanie Kerkhofs

Coördinator doctoreren en Responsible Research & Innovation (RRI)

- Doctoraatsbeleid
- Ombuds
- Doctoral Schools
- Responsible Research & innovation (RRI)
- VAIA (Vlaamse AI Academy)

T: 011 26 80 18
E: stefanie.kerkhofs@uhasselt.be

Kirsten Braem

Stafmedewerker Cel Doctoreren en RRI

- Faculteitsliaison doctoral schools
- Doctoral Schools beleid
- Discipline-specifieke opleidingsaanbod doctoral schools

T: 011 26 83 71
E: kirsten.braem@uhasselt.be

OBI Hilde Vanderheyden 2022

Hilde Vanderheyden

Medewerker Cel Doctoreren en RRI

- Administratieve ondersteuning doctoral schools, doctoreren, en My Doctoral File

T: 011 26 80 08
E: hilde.vanderheyden@uhasselt.be

2021 DOC Eva Rodiers

Eva Rodiers

Medewerker Cel Doctoreren en RRI

T:011 26 90 04
E: eva.rodiers@uhasselt.be

NN

Stafmedewerker Cel Doctoreren en RRI

- Beleid doctoral schools
- Generieke opleidingsaanbod doctoral schools
- Loopbaanontwikkeling jonge onderzoekers (i.s.m. career center)
- Interne trainer

T: 
E:

Jeroen Wynen

Coördinator VAIA & FLAMES

- Doctoral schools
- Professional education

T: 011 26 82 44
E: jeroen.wynen@uhasselt.be

OBI Lia Vanhoef 2022

Lia Van Hoef

Stafmedewerker Cel Doctoreren en RRI

- Doctoral Schools beleid
- Generiek opleidingsaanbod doctoral schools

T: 011 26 80 17
E: lia.vanhoef@uhasselt.be

OBI Charlotte Ertryckx 2022

Charlotte Ertryckx

Medewerker Cel Doctoreren en RRI

- Administratieve ondersteuning doctoral schools

T: 011 26 93 90
E: charlotte.ertryckx@uhasselt.be 

OBI Sophie Indestege 2022

Sophie Indestege

Stafmedewerker Cel Doctoreren en RRI

- Gezamenlijke doctoraten
- Doctoraatsbeleid
- My Doctoral File

T: 011 26 80 44
E: sophie.indestege@uhasselt.be

2021 DOC Stephanie Ruysschaert

Stephanie Ruysschaert

Stafmedewerker Cel Doctoreren en RRI

- Responsible research & innovation
- Research data management
- GDPR in onderzoek

T: 011 26 89 66
E: stephanie.ruysschaert@uhasselt.be

Cel Informatiebeheer en strategische data-analyse

2019 DOC 23 Hanne Poelmans

Hanne Poelmans

Coördinator Cel Informatiebeheer en strategische data-analyse

- Universitaire rankings
- Open Science
- FRIS onderzoeksportaal
- Databanken, data-analyses en rapportering
- Contractbeheer

T: 011 26 91 76

E: hanne.poelmans@uhasselt.be

2019 DOC 51 Katya Derwael

Katya Derwael

Medewerker Cel Informatiebeheer & strategische data-analyse

- Coördinator contractregistratie en -beheer

T: 011 26 85 75
E: katya.derwael@uhasselt.be

2021 DOC Agatha Andrzejewski

Agatha Andrzejewski

Medewerker Cel Informatiebeheer en strategische data-analyse

- Contractregistratie en –beheer

T: 011 26 86 59
E: agatha.andrzejewski@uhasselt.be

Gamze Oncel

Medewerker Cel Informatiebeheer en strategische data-analyse

- Contractregistratie en –beheer

T: 
E: gamze.oncel@uhasselt.be

Jolien Berckmans

Stafmedewerker Cel Informatiebeheer en strategische data-analyse

-RDM Steward
Faculteit ARK, BEW, REC
Schools: SES, SvM
Instituut: DSI
Centrum: EDM, IMOB

T: 011 26 93 98
E: jolien.berckmans@uhasselt.be

Chantal Frints

Stafmedewerker Cel Informatiebeheer en strategische data-analyse

-RDM Steward
Faculteit ARK, BEW, REC
Schools: SES, SvM
Instituut: DSI
Centrum: EDM, IMOB

T: 011 26 93 98
E:chantal.frints@uhasselt.be

2021 DOC Werner Brebels

Werner Brebels

Stafmedewerker Cel Informatiebeheer en strategische data-analyse

- Business analyse
- Beheer processen en databanken

T: 011 26 89 98
E: werner.brebels@uhasselt.be

Amr Ali-Eldin

ECOOM Projectleider Cel Informatiebeheer en strategische data-analyse

- Interoperabiliteit
- Modellering van informatie
- FRIS-onderzoeksportaal
- Normen en classificaties voor metadata
- Ontwikkeling van indicatoren
- Interdisciplinariteit

T: 011 26 83 33
E: amr.alieldin@uhasselt.be

2022 DOC Jana Cuyvers

Jana Cuyvers

Medewerker Cel Informatiebeheer en strategische data-analyse

- Data-analyse en rapportering
- Universitaire rankings
- Partnermodule
- ECOOM Junior onderzoeker
- Universitaire rankings
- Disciplinecodes

T: 011 26 85 78
E: jana.cuyvers@uhasselt.be

2019 DOC 64 Simon D'haenens

Simon D'haenens

Stafmedewerker Cel Informatiebeheer en strategische data-analyse

- Strategische data-analyses en beleidsadviezen
- Datacuratie datasets

T: 011 26 81 61
E: simon.dhaenens@uhasselt.be

2019 DOC 02 Daphne Vermin

Daphné Vermin

Medewerker Cel Informatiebeheer en strategische data-analyse
ECOOM medewerker

- Data-analyse en rapportering
- Universitaire rankings
- Fincodes

T: 011 26 80 47
E: daphne.vermin@uhasselt.be

2022 DOC Evy Neyens

Evy Neyens

ECOOM onderzoeker Cel Informatiebeheer en strategische data-analyse

- FRIS onderzoeksportaal
- Metadata standaards & classificaties
- Informatiemodellering
- Semantische interoperabiliteit
- Interdisciplinariteit

T: 011 26 91 88
E: evy.neyens@uhasselt.be

2021 DOC Son Hoang Pham

Son Hoang Pham

ECOOM onderzoeker Cel Informatiebeheer en strategische data-analyse

- Indicatorontwikkeling
- Interdisciplinariteit

T: 011 26 85 82
E: hoangson.pham@uhasselt.be

NN

ECOOM onderzoeker Cel Informatiebeheer en strategische data-analyse

- Indicatorontwikkeling
- Interdisciplinariteit
- Classificatie financieringscodes

T: 
E:

Cel Internationalisering en ontwikkelingssamenwerking

2019 DOC DIOS 34 Leen Lambrechts

Leen Lambrechts

Coördinator Cel Internationalisering en ontwikkelingssamenwerking

- Financiering voor onderzoeksmobiliteit
- Financiering voor (onderzoek) netwerken

T: 011 26 90 43
E: leen.lambrechts@uhasselt.be

2019 DOC 54 Sara Schaeken

Sara Schaeken

Stafmedewerker Cel Internationalisering en ontwikkelingssamenwerking

- Global Minds
- ICP/ITP

T: 011 26 85 76
E: sara.schaeken@uhasselt.be

2019 DOC DIOS 17 Niels Lambrichts

Niels Lambrichts

Stafmedewerker Cel Internationalisering en ontwikkelingssamenwerking

- Onthaalbeleid
- Studentenmobiliteit (VLUHR-beurzen)

T: 011 26 90 82
E: niels.lambrichts@uhasselt.be

2019 DOC DIOS 11 Liesbeth Oeyen

Liesbeth Oeyen

Stafmedewerker Cel Internationalisering en ontwikkelingssamenwerking

- Projectfinanciering Erasmus+
- Ontwikkelingssamenwerking VLIR-UOS (IUS projecten)

T: 011 26 80 66
E: liesbeth.oeyen@uhasselt.be

2022 DOC Thomas Peeters

Thomas Peeters

Stafmedewerker Cel Internationalisering en ontwikkelingssamenwerking

- Ontwikkelingssamenwerking VLIR-UOS projecten (IUS, TEAM, ZI, JOINT van VLIR-UOS)

T: 011 26 82 86
E: thomas.peeters@uhasselt.be

2019 DOC DIOS 60 Laurien Stuvers

Laurien Stuvers

Stafmedewerker Cel Internationalisering en ontwikkelingssamenwerking

- Studentenmobiliteit (Erasmus)
- Exchange databank
- Internationale marketing

T: 011 26 90 09
E: laurien.stuvers@uhasselt.be

Evaconjaerts Doc 46

Eva Conjaerts

Medewerker Cel Internationalisering en ontwikkelingssamenwerking

- Ondersteuning VLIR-UOS projecten
- Ondersteuning VLURH-beurzen
- Algemene administratieve en logistieke ondersteuning

T: 011 26 89 79
E: eva.conjaerts@uhasselt.be

2022 DOC Brigitta Bijloos

Brigitta Bijloos

Medewerker Cel Internationalisering en ontwikkelingssamenwerking

- Ondersteuning Global Minds
- Exchange databank
- Algemene administratieve en logistieke ondersteuning

T: 011 26 90 72
E: brigitta.bijloos@uhasselt.be

Kim Vekemans

Medewerker cel Internationalisering en ontwikkelingssamenwerking

  • Ondersteuning VLIR-UOS projecten
  • Algemene administratie en logistieke ondersteuning

T: 011 26 92 21
E: kim.vekemans@uhasselt.be

2021 DOC Stefanie Commeene

Stefanie Commeene

Medewerker Cel Internationalisering en ontwikkelingssamenwerking

- Ondersteuning international office
- Onthaalbeleid

T: 011 26 81 77
E: stefanie.commeene@uhasselt.be 

Cel Universiteitsbibliotheek

BIB Pieter Lernout 2022

Pieter Lernout

Coördinator Cel Universiteitsbibliotheek

- E-bronnen
- Acquisitie en ontsluiting
- Communicatie
- Informatievaardigheden
- Website

T: 011 26 81 28
E: pieter.lernout@uhasselt.be

Ulrike Kenens

Stafmedewerker Cel Universiteitsbibliotheek

- Research data management
- Institutionele repository

T: 011 26 89 82
E: ulrike.kenens@uhasselt.be

2019 DOC BIB Philippe Speelmans 02

Philip Speelmans

Stafmedewerker Cel Universiteitsbibliotheek

- Catalografie architectuur
- Informatiespecialist Architectuur en Kunst
- Informatievaardigheden

T: 011 29 21 08
E: philip.speelmans@uhasselt.be

2019 DOC BIB An Baeten 06

An Baeten

Medewerker Cel Universiteitsbibliotheek

- Algemene administratie
- Facturatie

T: 011 26 81 27
E: an.baeten@uhasselt.be

2019 DOC BIB Mercedes Casas 04

Mercedes Casas

Medewerker Cel Universiteitsbibliotheek

- Catalografie Campusbibliotheek Diepenbeek

T: 011 26 81 20
E: mercedes.casas@uhasselt.be

2019 DOC BIB Hilde Cleeren 12

Hilde Cleeren

Medewerker Cel Universiteitsbibliotheek

- Institutionele repository
- Open access
- Informatievaardigheden

T: 011 26 90 77
E: hilde.cleeren@uhasselt.be

Leen Nijs

Medewerker Cel Universiteitsbibliotheek

- Infobalie Campusbibliotheek Diepenbeek
- Tijdschriftenadministratie
- UHasselt in de kranten

T: 011 26 81 23
E: leen.nijs@uhasselt.be

2019 DOC BIB Joke Krznaric 07

Joke Krznaric

Medewerker Cel Universiteitsbibliotheek

- Catalografie rechten

T: 011 26 81 21
E: joke.krznaric@uhasselt.be

BIB Eline Schoeters 2022

Eline Schoeters

Medewerker Cel Universiteitsbibliotheek

- Institutionele repository
- Open access
- Informatievaardigheden
- Auteursrecht

T: 011 26 8122
E: eline.schoeters@uhasselt.be

Hanne Vlietinck

Data steward Cel Universiteitsbibliotheek

- Research data management
- Institutionele repository
- Website

T: 011 26 80 48
E: hanne.vlietinck@uhasselt.be

Kristof Geraerts

Stafmedewerker Cel Universiteitsbibliotheek

T: 011 26 81 24
E: kristof.geraerts@uhasselt.be