TEAM & CONTACT

research@uhasselt.be
+32(0) 11 26 81 05

Cel Intern Onderzoeksbeleid

Ken Haenen 26B

Ken Haenen

Vicerector Onderzoek

T: 011 26 88 75
E: ken.haenen@uhasselt.be

2022 DOC Sadia Vancauwenbergh

Sadia Vancauwenbergh

Directeur Onderzoek, Bibliotheek en Internationalisering
2019 DOC 06 Chris Bleus

Chris Bleus

Secretariaatsmedewerker Directie Onderzoek, Bibliotheek en Internationalisering

T: 011 26 90 42

E: chris.bleus@uhasselt.be

2022 DOC Elke Bos (1)

Elke Bos

Stafmedewerker Cel Intern Onderzoeksbeleid

T: 011 26 90 53
E: elke.bos@uhasselt.be

2019 DOC 09 Lien Scheymans

Lien Scheymans

Medewerker Cel Intern Onderzoeksbeleid

T: 011 26 81 05
E: lien.scheymans@uhasselt.be

2022 DOC Lieve Tulleneers (1)

Lieve Tulleneers

Stafmedewerker Cel Intern Onderzoeksbeleid

T: 011 26 90 41
E: lieve.tulleneers@uhasselt.be

2019 DOC 04 Martien Braekers

Martien Braekers

Medewerker Cel Intern Onderzoeksbeleid

T: 011 26 80 43
E: martien.braekers@uhasselt.be

2021 DOC Debbie Melissas

Debbie Melissas

Jurist OBI

T: 011 26 86 45

E: debbie.melissas@uhasselt.be

Cel Onderzoeksfinanciering

2019 DOC 08 Annelies Stockmans

Annelies Stockmans

Coördinator Cel Onderzoeksfinanciering

T: 011 26 80 70
E: annelies.stockmans@uhasselt.be

2021 DOC Ellen Van Cutsem

Ellen Van Cutsem

Stafmedewerker Cel Onderzoeksfinanciering

T: 011 26 89 95
E: ellen.vancutsem@uhasselt.be

2019 DOC 13 Helen Cheng

Helen Cheng

Stafmedewerker Cel Onderzoeksfinanciering

T: 011 26 91 85
E: helen.cheng@uhasselt.be

Angelique Broux

Stafmedewerker Cel Onderzoeksfinanciering

T: 011 26 81 36
E: angelique.broux@uhasselt.be

Lieke Gerrits

Medewerker Cel Onderzoeksfinanciering

T: 011 26 93 53 
E: lieke.gerrits@uhasselt.be

2022 DOC Ilse Das

Ilse Das

Stafmedewerker Cel Onderzoeksfinanciering

T: 011 26 80 98
E: ilse.das@uhasselt.be

Cel Doctoreren en RRI

2019 DOC 55 Stefanie Kerkhofs

Stefanie Kerkhofs

Coördinator Cel Doctoreren en RRI

T: 011 26 80 18
E: stefanie.kerkhofs@uhasselt.be

Hans Nickmans

Stafmedewerker Cel Doctoreren en RRI

T: 011 26 86 78
E:hans.nickmans@uhasselt.be

2019 DOC 16 Hilde Vanderheyden (1)

Hilde Vanderheyden

Medewerker Cel Doctoreren en RRI

T: 011 26 80 08
E: hilde.vanderheyden@uhasselt.be

2019 DOC 57 Ilse Van Damme (1)

Ilse Van Damme

Stafmedewerker Cel Doctoreren en RRI

T: 011 26 90 61
E: ilse.vandamme@uhasselt.be

Jeroen Wynen

Coördinator VAIA & FLAMES

T: 011 26 82 44
E: jeroen.wynen@uhasselt.be

Lia Van Hoef

Stafmedewerker Cel Doctoreren en RRI

T: 011 26 80 17
E: lia.vanhoef@uhasselt.be

Charlotte Ertryckx

Medewerker Cel Doctoreren en RRI

T: 011 26 93 90
E: charlotte.ertryckx@uhasselt.be 

Sophieindesteeghe (1)

Sophie Indestege

Stafmedewerker Cel Doctoreren en RRI

T: 011 26 80 44
E: sophie.indestege@uhasselt.be

2021 DOC Stephanie Ruysschaert

Stephanie Ruysschaert

Stafmedewerker Cel Doctoreren en RRI

T: 011 26 89 66
E: stephanie.ruysschaert@uhasselt.be

Cel Informatiebeheer en strategische data-analyse

2019 DOC 23 Hanne Poelmans

Hanne Poelmans

Coördinator Cel Informatiebeheer en strategische data-analyse

T: 011 26 91 76

E: hanne.poelmans@uhasselt.be

2021 DOC Agatha Andrzejewski

Agatha Andrzejewski

Medewerker Cel Informatiebeheer en strategische data-analyse

T: 011 26 86 59
E: agatha.andrzejewski@uhasselt.be

Florentina Selmanaj

Medewerker Cel Informatiebeheer en strategische data-analyse

T: 011 268976
E: florentina.selmanaj@uhasselt.be

Jolien Berckmans

Stafmedewerker Cel Informatiebeheer en strategische data-analyse

T: 011 26 93 98
E: jolien.berckmans@uhasselt.be

2021 DOC Werner Brebels

Werner Brebels

Stafmedewerker Cel Informatiebeheer en strategische data-analyse

T: 011 26 89 98
E: werner.brebels@uhasselt.be

2022 DOC Jana Cuyvers

Jana Cuyvers

Medewerker Cel Informatiebeheer en strategische data-analyse

T: 011 26 85 78
E: jana.cuyvers@uhasselt.be

2019 DOC 51 Katya Derwael

Katya Derwael

Medewerker Cel Informatiebeheer en strategische data-analyse

T: 011 26 85 75
E: katya.derwael@uhasselt.be

2019 DOC 64 Simon D'haenens

Simon D'haenens

Stafmedewerker Cel Informatiebeheer en strategische data-analyse

T: 011 26 81 61
E: simon.dhaenens@uhasselt.be

2019 DOC 02 Daphne Vermin

Daphné Vermin

Medewerker Cel Informatiebeheer en strategische data-analyse

T: 011 26 80 47
E: daphne.vermin@uhasselt.be

2022 DOC Evy Neyens

Evy Neyens

ECOOM onderzoeker Cel Informatiebeheer en strategische data-analyse

T: 011 26 91 88
E: evy.neyens@uhasselt.be

2021 DOC Son Hoang Pham

Son Hoang Pham

ECOOM onderzoeker Cel Informatiebeheer en strategische data-analyse

T: 011 26 85 82
E: hoangson.pham@uhasselt.be

2021 DOC Bram Vancraeynest

Bram Vancraeynest

ECOOM onderzoeker Cel Informatiebeheer en strategische data-analyse

T: 011 26 85 79
E: bram.vancraeynest@uhasselt.be

Cel Internationalisering en ontwikkelingssamenwerking

2019 DOC DIOS 34 Leen Lambrechts

Leen Lambrechts

Coördinator Cel Internationalisering en ontwikkelingssamenwerking

T: 011 26 90 43
E: leen.lambrechts@uhasselt.be

2019 DOC 54 Sara Schaeken

Sara Schaeken

Stafmedewerker Cel Internationalisering en ontwikkelingssamenwerking

T: 011 26 85 76
E: sara.schaeken@uhasselt.be

2019 DOC DIOS 17 Niels Lambrichts

Niels Lambrichts

Stafmedewerker Cel Internationalisering en ontwikkelingssamenwerking

T: 011 26 90 82
E: niels.lambrichts@uhasselt.be

2019 DOC DIOS 11 Liesbeth Oeyen

Liesbeth Oeyen

Stafmedewerker Cel Internationalisering en ontwikkelingssamenwerking

T: 011 26 80 66
E: liesbeth.oeyen@uhasselt.be

2022 DOC Thomas Peeters

Thomas Peeters

Stafmedewerker Cel Internationalisering en ontwikkelingssamenwerking

T: 011 26 82 86
E: thomas.peeters@uhasselt.be

2019 DOC DIOS 60 Laurien Stuvers

Laurien Stuvers

Stafmedewerker Cel Internationalisering en ontwikkelingssamenwerking

T: 011 26 90 09
E: laurien.stuvers@uhasselt.be

2019 DOC DIOS 46 Eva Conjaerts

Eva Conjaerts

Medewerker Cel Internationalisering en ontwikkelingssamenwerking

T: 011 26 89 79
E: eva.conjaerts@uhasselt.be

2022 DOC Brigitta Bijloos

Brigitta Bijloos

Medewerker Cel Internationalisering en ontwikkelingssamenwerking

T: 011 26 90 72
E: brigitta.bijloos@uhasselt.be

2021 DOC Eva Rodiers

Eva Rodiers

Medewerker Cel Internationalisering en ontwikkelingssamenwerking

T: 011 26 90 04
E: eva.rodiers@uhasselt.be

2021 DOC Stefanie Commeene

Stefanie Commeene

Medewerker Cel Internationalisering en ontwikkelingssamenwerking

T: 011 26 81 77
E: stefanie.commeene@uhasselt.be 

Cel Universiteitsbibliotheek

2019 DOC BIB Pieter Lernout 16

Pieter Lernout

Coördinator Cel Universiteitsbibliotheek

T: 011 26 81 28
E: pieter.lernout@uhasselt.be

Ulrike Kenens

Stafmedewerker Cel Universiteitsbibliotheek

T: 011 26 89 82
E: ulrike.kenens@uhasselt.be

2019 DOC BIB Philippe Speelmans 02

Philip Speelmans

Stafmedewerker Cel Universiteitsbibliotheek

T: 011 29 21 08
E: philip.speelmans@uhasselt.be

2019 DOC BIB An Baeten 06

An Baeten

Medewerker Cel Universiteitsbibliotheek

T: 011 26 81 27
E: an.baeten@uhasselt.be

2019 DOC BIB Mercedes Casas 04

Mercedes Casas

Medewerker Cel Universiteitsbibliotheek

T: 011 26 81 20
E: mercedes.casas@uhasselt.be

2019 DOC BIB Hilde Cleeren 12

Hilde Cleeren

Medewerker Cel Universiteitsbibliotheek

T: 011 26 90 77
E: hilde.cleeren@uhasselt.be

Leen Nijs

Medewerker Cel Universiteitsbibliotheek

T: 011 26 81 23
E: leen.nijs@uhasselt.be

2019 DOC BIB Joke Krznaric 07

Joke Krznaric

Medewerker Cel Universiteitsbibliotheek

T: 011 26 81 21
E: joke.krznaric@uhasselt.be

2019 DOC BIB Eline Schoeters 14

Eline Schoeters

Medewerker Cel Universiteitsbibliotheek

T: 011 26 8122
E: eline.schoeters@uhasselt.be

Hanne Vlietinck

Data steward Cel Universiteitsbibliotheek

T: 011 26 80 48
E: hanne.vlietinck@uhasselt.be

Kristof Geraerts

Stafmedewerker Cel Universiteitsbibliotheek

T: 011 26 81 24
E: kristof.geraerts@uhasselt.be